Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan lányok akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan lányok akik akár találkozót is bevállalnak fenekelésre vagy inkább csak fantáziáltok itt róla ?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok hogy itt a legtöbben csak vágytok rá de találkozni azért nem mernétek senkivel se vagy ha szimpatikusnak tűnik az illető bele is mennétek ?
2023. jan. 23. 12:22
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Innen sosem találkoznék senkivel. Olyan oldalon, ahol nincs profil, sosem ismerkedek. Ez nem partnerkereső.
2023. jan. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
A találkozó nem "bevállalás" hanem szimpátia, vágy, vonzódás, bizalom kérdése. Ez nem úgy működik hogy csettintésre jaj de jó gyere fenekelj el máris bármilyen vadidegennek.
2023. jan. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És ha előtte mondjuk megismerkedtek, képcsere, facebook stb ? Szóval itt ugye vágy alapján megismeritek egymást, aztán face és úgy ?
2023. jan. 23. 13:13
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
"képcsere, facebook stb" még mindig nem az az ismerkedési szint ami elég lenne egy ilyen dologhoz. Nem is értem hogyan képzeled?
2023. jan. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%
#3 as, úgy sem. Egyszerűen az itteni pasik, akik privátoznak, nem az a szint akinek megadnám a facémat. Próbáltam tényleg, de normális beszélgetés itt nem megy.
2023. jan. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
Ennyi, hogy képcsere, fb, tényleg nem elég. Régebben én is próbáltam így ismerkedni, de képtelenség normális pasit találni. Mind siet. Amikor beszélgetni próbálok, elfogy a türelmük, és vagy beszólogatnak, vagy megpróbálnak azzal döntésre bírni, hogy megkapom, hogy nem is vagyok bevállalós :D Mintha egy bizonytalan kislány lennék, aki erre bizonyítási kényszerből egyből ugrana, hogy ok, csináljuk. Persze ebből le is szűröm, hogy az illető a nem olyan ember, akiben megbízhatnék, és kuka. A gond az, hogy hosszú évek alatt egyetlen egyet sem találtam, aki megfelelt volna.
2023. jan. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
Aki ezt a kérdést kiírta, annak úgysem lehet elmagyarázni, hogy nem azért nem találkozol vele, mert félénk nyuszi vagy, hanem azért, mert nem ütötte meg a bizalmi szintet...
2023. jan. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
#3 ha ez a terved akkor feliratkozol a másik napi 50-60 pasi mellé aki szintén a netről próbálkozik. A beérkező levelek 99%-a kuka a nők számára még normál szex, vagy kapcsolat esetében is. A BDSM még ehhez képest is emelt szint. Ha a normál csajozás nem megy akkor a BDSM pláne nem fog, mert magasabban van a léc. Szóval először a normál szexualitás, kommunikáció területén szerezz tapasztalatot utána talán van esély a továbblépésre is.
2023. jan. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%
8-as, erről beszélek, akivel egy alap bizalmi szint nincs meg (Csak ő hiszi, hogy húdejókatbeszélgetünk), azzal nem találkozom. 7-es voltam.
2023. jan. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Bevállalnak, jó pénzért, kezükben a pálca. Időnként igénybe is veszem az effajta szolgáltatásukat.
2023. jan. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!