Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nőkhöz kérdés: szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőkhöz kérdés: szerintetek mennyi igazság lehet ebben?

Figyelt kérdés

Vannak nők, akik alapból tangás fürdőruhát szoktak a strandon hordani, de időnként az az érzésem, hogy rajtuk kívül még több olyan nő van, aki szívesen felvenné, csak nem merik, mert nincs elég önbizalmuk, bátorságuk hozzá, vagy az alakjuk nem elég jó stb.


Tehát hogy a nők közül emiatt hordanak sokan inkább hagyományos bikini alsót tanga helyett, és nem azért, mert a tanga nem jön be nekik fürdőruhaként (ezzel nem azt akarom amúgy mondani, hogy ha egy nő nem tangás bikinit hord, akkor az csakis ezért van, de sok esetben lehet, hogy igen).



2023. jan. 30. 13:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Van benne igazság
2023. jan. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Sok esetben igy van, de vannak konzervatív nők akiknek nem fér bele értékrend alapján.
2023. jan. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván van benne igazság. Hiába akarná felvenni, ha nem áll jól neki úgyse fogja. De ez nem csak a tangával van így hanem bármelyik más ruhával
2023. jan. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
#3 Ez így van, de gyakran előfordul, hogy olyanok is felveszik, akiknek nem áll különösebben jól.
2023. jan. 30. 14:17
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Akinek van szőre az a nagyobb bugyit preferàlja
2023. jan. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan 5 ös. Ennek ellenére én már voltam úgy tangában,igaz nem sokszor :)
2023. jan. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Fiatalabb koromban sokszor tangásat hordtam, mert egyrészt akkor jobban divat is volt, másrészt szexi volt abban lebarnulni. Aztán lett önkritikám, és bár szerintem jól nézek ki most is, nem akarom hogy a hátam mögött röhögjenek azon, hogy nézd már ez is azt hiszi hogy 20 éves.

38N

2023. jan. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

#7 38 év még nem sok szerintem, ha valakinek jól áll ennyi idősen is, miért ne hordhatná? Ha jól áll rajtad, nem hinném, hogy azt gondolnák körülötted, "nézd már ez is azt hiszi hogy 20 éves." Meg szerintem ez nem igazán életkor kérdése, van, akinek pl. még 50 évesen is jól áll a tangás bikini, meg van olyan is, akinek 20 évesen sincs meg hozzá az alakja.

Persze te tudod, csak leírtam a véleményemet :)

2023. jan. 30. 17:36
 9/16 anonim ***** válasza:
91%
A tangás bikini több 40 évesnek sokkal jobban áll mint a 20 éveseknek.
2023. jan. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Köszi, imádlak titeket! :D 7-es voltam
2023. jan. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!