Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha nyilvános öltözőben (edzőte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nyilvános öltözőben (edzőterem/uszoda) egy másik srác mellettetek lassan öltözik és viszonylag sokáid van meztelenül, az titeket zavar?

Figyelt kérdés

2023. jan. 30. 14:15
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem.
2023. jan. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Egyáltalán nem
2023. jan. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Heteroként nem érdekel ki meddig öltözik, az ő dolga nem az enyém. Nem az anyja vagyok hogy kisfiam öltözz már fel mert megfázol.
2023. jan. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem zavarna.
2023. jan. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem zavarna. Ha kikezdene velem, az már igen.
2023. jan. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%

Engem nem zavar

Koliskémt hozzászoktam hogy 6 fős zuhanyzókban mindenki lát mindent

2023. jan. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

Egyáltalán nem zavar.

Én közösen szoktam edzőtáborokban tusolni a többi sráccal, és közben beszélgetünk. Senkit nem zavar, hogy meztelenül vagyunk egymás előtt.

2023. jan. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar. Elvégre az öltöző azért van, hogy kényelmesen megtörölközhess, átöltözhess, mindenféle takargatás nélkül. Az se zavar, ha azért meztelenkedik, mert mutogatni akarja magát. Heteróként nem érdekel mit csinál. Felőlem a tükör előtt is fényképezgetheti magát pucéran. Csak ne akarjon kikezdeni velem. Én öltözök és megyek a dolgomra.
2023. febr. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én azt se bánom, ha ki akar kezdeni velem, csak jó teste legyen.
2023. ápr. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A másik nem zavar. Ha valami zavarhatna egy kicsit az inkább a saját meztelenségem, főleg ha valaki látóterébe kerülök ráadásul ennyire az orra előtt. Az hogy ő meztelen-e, vagy sem, az engem nem érdekel, úgyse nézem. De talán még jobb is, ha meztelen, mert hülyébb érzés felöltözöttek között egyedül meztelenül lenni.

Nem szokásom terem közepén helikopterezni, pad felé fordulva öltözök... Előfordul olyan, aki lazán odatelepedik fél méterre, leül, telibe néz, és hogy ez ne legyen feltűnő, teljes nyugalommal elkezd nekem dumálgatni. Nem tudom, azt gondoljam, tényleg csak unatkozik, vagy ki tudja, kinek mi van a fejében. Nem mondom, ahhoz képest, hogy sokan egy buszon nem mernek leülni másik ember mellé.

2023. ápr. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!