Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az baj,ha a makkom alatt kis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj,ha a makkom alatt kis fehér valamik vannak,amiknek semmi szagjuk nincsen ,és könnyen lemostatóak?Ez összefüggésben lehet azzal,hogy nem lővel a spermám?

Figyelt kérdés
Ahogy felhúzom a bőrt annak felületén belül és a makk alatt mintha fehér csíkok lennének!Ez másnál is előfordul?

2023. febr. 12. 08:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bár nő vagyok, de szerintem menj el orvoshoz. Ez biztos nem normális dolog. Az ejakuláció meg nem minden esetben "lövel", ahogy te mondanád. Ez az izgalmi állapottól is nagyban függ.
2023. febr. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

nem tudom hány éves vagy

de azt leszokás mosni xd

2023. febr. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Le szoktam mosni!A kérdés az volt,hogy ez normális,vagy befolyásol valamit?🙂
2023. febr. 12. 10:08
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen soha nem volt. Nem vagyok orvos, de nem gondolom ezt természetesnek.

Én a helyedben elmennék dokihoz.

2023. febr. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem rossz szagu nem gond. Probald gyakrabban mosni a farkad, hatrahuzott fitymaval. (Napi 2x minimum es elelvezes utan mindenkepp).
2023. febr. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem ebből a leírásból nem derül ki, hogy mik lehetnek azok a "kis fehér valamik", de hogy nem függ össze az ejakulációddal, az biztos. Nem mindenkinek spriccel és lő ki a spermája elélvezéskor, van akinek csak kifolyik, kibuggyan.
2023. febr. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez csak egy kamasz panasz!Most vagy fejlődésben azért vannak a fehér pöttyök a peniszed makkja körül!
2023. febr. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!