Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Aránylag kezdő dom vagyok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aránylag kezdő dom vagyok, hol találjak partnert hozzá?

Figyelt kérdés

Jól akarom csinálni, hogy a partner és én egyaránt élvezzük. A magánéletben már több barátnőmmel előkerült, de többre van szükségem, akár párokkal is. A szadizmus vonz, de nem kell véres dolgokra gondolni, kizárólag ésszel, érzéssel. Hol találjak partnert?

Tudom, nem dom, hanem domocska, stb. Mindenki volt kezdő.

39f



2023. febr. 19. 10:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kezdő szubként például nekem ez szimpatikus
2023. febr. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én kezdőként itt és pixien találtam partnert.
2023. febr. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Hogyan lehet valaki kezdő dom? Vagy az vagy, vagy nem. Főleg 39 évesen azért már ki kellett volna alakulnia a karakterednek.
2023. febr. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3: Azért tartom magam kezdőnek, mert nincs túl nagy gyakorlatom benne. A vonzódás nem 39 évesen alakult ki, de a kérdésben erre is kitértem.
2023. febr. 19. 13:10
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

Kedves 3as válaszoló engedd meg hogy kijavítsalak


Az hogy valakinek domináns hajlamai vannak és hogy ezt az egész témát mennyire profin csinálja ez két külön dolog hisz mindenki aki fenekeléssel foglalkozik kezdőként indult és gyakorlással lett profi feltéve ha tényleg követte a szabályokat ha a kedves kérdező 39 évesen szeretné ezt megtanulni semmi probléma és biztos vagyok benne hogy igazán profi válik belőle főleg azzal a hozzá állással amit bizonyított írásában


Ami pedig a kérdést illeti számtalan hely lehetséges arra hogy partnert találjunk de ha ajálhatok egy tippet a kérdezőnek olyan hölgyet keress aki subként erősen tapasztalt már hiszen az a lány aki ismeri a határait tud szólni az elején ha valamit rosszul csinálsz


Ez ugyanúgy igaz az első válaszolóra is csak fordítva azaz kezdő subként tapasztalt dominánsnak add át magad hisz ő pontosan tudja mik a kezdő fenekelés szabályai


Ajánlom magam😉😉

2023. febr. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%
"Ajánlom magam" milyen meglepő... :D
2023. febr. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%

#5 most kezdtem én is, amennyiben ez helyes, akkor kezdő dom vagyok.


Ugyanezen a kérdésen jár a fejem már hetek óta, vajon hol lehet elkezdeni, kivel, hogyan stb.


Ha a hölgyek közül van akit érdekelne akár bevezetni engem, vagy együtt tapasztalni, legyen kedves írjon.


31 F

2023. márc. 19. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!