Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A lábfétis szempontjából, mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lábfétis szempontjából, mi a legjobb? Melyk része a világnak? Pontosítást a komentekben kérem.

Figyelt kérdés

2023. febr. 24. 07:57
A kérdező szavazást indított:
Közép Európa
Észak Európa
Dél Európa
Kelet Európa
Észak Amerika
Dél Amerika
Ázsia
Ausztrália, és Óceánia
Afrika
Más egyéb
11 szavazat
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat, Nyugat Európát kifelejtettem, e megírhatod a kommentben.
2023. febr. 24. 08:17
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A prostik világa!:-) Ha akarod, annyit nyalhatod a lábaikat amennyit csak kifizettél!!!!
2023. febr. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, azoknak, akik nem képesek, vagy nem akarnak valamilyen okból párt találni. Ez nem az én példám.
2023. febr. 24. 13:47
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
USA és nyugat-európa hotlversenyben. A legtöbbeknek a soft lábfétis belefér. Amit még szeretek, hogy sok etnikumú nő van errefelé, nagyon változatos lábakkal. Rájössz, hogy amihez itt kelet-európában meg magyarországon szoktál, annál sokkal több fajta lábfej létezik. Néhány fekete meg arab nőnek tényleg hatalmas, széles lába van. Van aki dél-amerikaikat meg indiaikat is kedveli - belőlük is sok van - én mondjuk nem annyira. Északi nőknek inkább csak nagy, de keskenyebb. Plusz oroszok meg ukránok mindenhol, valahogy nekik tűnik a legpuhábbnak a bőrük, meg a legjobbak a körmeik - nagy, szabályos körömágyak.
2023. márc. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!