Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyi idő múlva érezhető az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő múlva érezhető az ananász hatása az ondóban?

Figyelt kérdés
2010. okt. 6. 11:34
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
Te nem vagy fix!
2010. okt. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
min. egy két óra elvileg.
2010. okt. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%

Azért ne várj eget rengető hatást. Szerintem kb kamu az egész, de ha van is hatása... szóval azért gondolj bele:


Az ananász bemegy a gyomrodba-beledbe, ahol lebomlik, felszívódik, az anyag átmegy a májon, felhígul a vérben. Ezután kéne az ondót termelő valamelyik szervben, pl a prosztatában kiválasztódnia az ondóba, vagy módosítania annak működését, mint valami növényi hatóanyagnak. Szóval ha van is valami spéci anyag, ami ezt megteszi, akkor is elég sok ananászt kell enned és igen jól időzítened, mert az ondó folyamatosan termelődik, és ami már kész van, az utólag nem fog módosulni.

2010. okt. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Hát szerintem ahhoz ipari mennyiségű ananászt kell megenni.Gondolj csak bele akkor keserű pl.valakinek a spermája ha mondjuk megiszik napi2-3 kávét vagy akár napi 1 doboz cigit szív el.Akkor ez ugyanígy lehet az ananásszal,akkor édesíti meg ha mondjuk megeszel napi 1 konzervvel:D
2010. okt. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
17%
Attol fugg. Ha kozvetlenul a herebe fecskebdezed akkor eleg hamar! x)
2010. okt. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És ha magömlés után veszem magamhoz, akkor a következőre már hat? Mikorra érdemes időzíteni? Hogy hatása van, azt már ezerszer meg lett tárgyalva itt is!
2010. okt. 6. 13:49
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne csak a szex előtt idd, hanem mindennap egy-két pohárkával. Én párom is issza rendesen,de a narancs juice is jó. És nem kamu, próbálja ki aki nem hiszi el!
2010. okt. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Persze hogy nem közvetlen előtte, de jó lenne tudni, hogy mondjuk 1 nap vagy 2 nap után megvan-e a hatása, illetve hogy a legutolsó agömlés előtt kell elkezdeni vagy elég utána?
2010. okt. 8. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!