Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha egy férfi a nőkre izgul,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi a nőkre izgul, de szökőévente egyszer gondol úgy férfiakra is, akkor hetero, vagy úgy már biszexuális?

Figyelt kérdés

2023. márc. 12. 22:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
bi
2023. márc. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem hetero
2023. márc. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Biszex, de ebből is van többféle. Én pl. biszexuálisként (inkább meleg) nehezen tudnék beleszeretni egy nőbe, de szexuálisan izgat néha a nőkkel való intim, bizalmi kapcsolat, és szeretni is tudom őket, de szerelembe esni szerintem nem tudnék. Bár még nem próbáltam szóval nem vagyok biztos ebben sem. Partnerfuggő lehet
2023. márc. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Biszexuális.
2023. márc. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem bi. Én is az vagyok.
2023. márc. 13. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Sok szintje van ennek a dolognak is, így nem probléma, hogy te melyikhez tartozol :)
2023. márc. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bi.
2023. márc. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bi
2023. márc. 15. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ugyan már, van egy idősem ismerősöm, aki úgy mondja magát heteronak mindenki előtt, hogy folyton fiatalabb férfiakkal fekszik össze. Kifejtette, hogy azért, hetero, mert csak kipróbálta (úgy látszik, folyamatosan is ki lehet próbálni ugyanazt a dolgot) férfiakkal, komoly kapcsolatai csak nőkkel voltak...

Konmolyan fordítva: aki férfiként vágyik a férfi testre, az nem hetero.

2023. márc. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!