Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Főleg fiúktól/férfiaktól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

David393 kérdése:

Főleg fiúktól/férfiaktól számítok a válaszokra, hogy mit tudnék az ellen tenni, hogy ne figyeljem a tanár lábát?Mivel órán van mikor leveszi a cipőjét, és már egyből fantáziálni kezdek, emiatt nem tudok figyelni órán

Figyelt kérdés

2023. márc. 19. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha máshol-máshogyan sikerül kiélned ezt a vágyad akkor azokra az időkre lecsillapíthatod az izgalmaid amikor egy légtérben vagy az illetővel, amúgy hány éves vagy? az idő múlásával nekem könnyebb lett, már nincs annyira fókuszban, elkönyveltem, hogy egy ilyenem is van és kvázi fűszerként tekintek rá, és kerestem magamnak jobb elfoglaltságot...😉
2023. márc. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
Orán amiko leveszi a cipot vedd ki a farkas es gyorsan verd ki
2023. márc. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Miért venné le egy érett tanár a cipőjét órán?
2023. márc. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Reggel kivered, hazaértél kivered - mi pont ezt csináltuk és állandóan a b.száson járt ugyanúgy az eszünk tinikorunkban 😂
2023. márc. 20. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Te aztán nagyon mázlista lehetsz, ha még a cipőjét is leveszi a tanárnő. Én megőrülnék ilyen helyzetben, csakis arra tudnék figyelni.
2023. márc. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

1. Olyan 55körül lehet..,de ahhoz képest szép.

3. Fogalmam sincs, van mikor csak random az asztal alatt kicsit kiveszi a cipőjéből, lehetséges, hogy nem kényelmes neki, vagy nem tudom

4. De még akkor is

5. Hát mondhatni, de velem is ez a helyzet, és itt a gond, hogy emiatt nem tudok figyelni az órán



Köszönöm a válaszokat

2023. márc. 20. 14:52
 7/8 anonim ***** válasza:
81%
Hat erre nincs jó megoldas sajnos, ilyen a labfetis
2023. márc. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Illetve még hozzá tenném, hogy általában fekete harisnyát szokott hordani szoknyával, és hát az is azért beindít..
2023. márc. 20. 17:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!