Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Irodalom órán versből feleltem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

David393 kérdése:

Irodalom órán versből feleltem, viszont már jó ideje órán is a tanárnőről fantáziálok (a lába miatt) és 100%-osan megtanultam a verset, viszont mire én kerültem sorra, kb semmit sem tudtam, csak fntáziáltam, és fantáziáltam.Hogy tudnám ezt befejezni?

Figyelt kérdés

2023. márc. 22. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves a tanárnő?
2023. márc. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1 Fogalmam sincs, 55körül lehet..., dee viszont szerintem ahhoz képest szép
2023. márc. 22. 16:25
 3/7 anonim ***** válasza:
28%
Hát egy 55éves nőnek nem hinném hogy szép lenne a lába de már maga a kérdés is beteges!!!
2023. márc. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3

Pedig nem rossz, meg nem is csak a lába, hanem legtöbbször fekete harisnya van rajta, van mikor a lábát kiveszi kicsit a cipőből, és uhh.

2023. márc. 22. 16:35
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

Na nyugi.

Én ugyan így voltam, az igazgatónőnk rendszeresen jött be helyettesíteni.


[link]


Kb így nézett ki, baromira figyelt magára.

Az átlagos ruházata kosztüm volt, harisnyával, nyáron anélkül.

Ráadásul lábfétisként baromira díjaztam, hogy isteni pedikűr volt mindig a lábán, hol tűzpiros körömlakk, hol francia.

Ezt megfejelte azzal, hogy magassarkú, telitalpú papucsban járkált.

Én is zavarban voltam, ha ő jött be.

2023. márc. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%
Figyelj ha megegyszer kiirod ugyanazt a kerdest nem lesz sokkal tobb uj valasz…
2023. márc. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Barátnő szerzése, rendszeres szexuális élet, de legalább maszturbálás és tudsz majd figyelni normálisan a tanárnőre.
2023. márc. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!