Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az utalhat valamilyen szexuáli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az utalhat valamilyen szexuális hajlamra, ha egy 16 éves fiú 12 éves lányokról (IS) fantáziál szexuálisan?

Figyelt kérdés

2023. márc. 27. 18:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Az itteni legtöbb válaszoló meg sem bírna egymástól különböztetni rengeteg 16 évest rengeteg 12 évestől.


Nem véletlenül vezeték be, hogy 14-17 éves büntetlenül szexelhet 12-13 évessel is Magyarországon.

2023. márc. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Talán heteroszexualitásra...
2023. márc. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Hát ha tippelnem kéne valszeg bukni fogsz a tinikre a későbbi éveidben is, de talán kevésbé vmennyire (legalábbis velem így volt). Én a huszas éveim végén is vmennyire vonzódok a serdülés utáni tinilányokhoz, aminek nem örülök túlzottan, de nem tudom megszabni, hogy a szexualitásom hogy működik, szóval ja. De alapveteően akkor kezdj aggódni, ha a serdülés előtti lányokhoz (is) vonzódsz.
2023. márc. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, azért a 12 még gyerek
2023. márc. 27. 19:12
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

4. Ez így semmit nem jelent, hogy 12 éves. Tudok mutatni olyan 12 évest, akinél még nem indult be a nemi érés és tényleg gyereknek néz ki, meg olyat is, akinél beindult és a másodlagos nemi jegyek már szépen elkezdtek megjelenni, meg még ő is bőven rásegít az öltözködésével, sminkelésével, satöbbivel. Nincs két egyforma eset.


És még egyszer ezzel most nem azt mondom, hogy akkor meg kell dugni azt a 12 évest, hanem most abban a kontextusban, hogy egy 16 évesnek tetszhet-e.

2023. márc. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%

Lehet, hülyeség amit írok, de esetleg kimaradt az életedből a "gyerekszerelem" és tudat alatt így próbálod pótolni ezt a hiányt.

Egyébként 12-16, csak 4 év különbség és a mai csitrik elég kihivóak tudnak lenni, szóval nincs mit rajta csodálkozni, hogy pár évvel idősebb srácok ráizgulnak, mert nem gyerekként viselkednek már ezek a lányok.

Továbbá 16 évesen hivatalosan még te is "gyereknek" számítasz, majd akkor kezd el ezen aggódni ha mondjuk 26-36 évesen is a 12 éves lányok fognak tetszeni.

2023. márc. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Voltam szerelmes gyerekként, csak sosem volt viszonozva, nem is tudta az a két lány. Nem egyszerre volt :xd. És már most, huszonévesen sem izgulok 12 évesekre nyugi
2023. márc. 27. 20:05
 8/13 anonim ***** válasza:
56%
Én 23 vagyok, de volt olyan, hogy buliban fűzögettem egy csajt, aztán mikor már majdnem sikerült rávenni, hogy lepippantson kiderült, hogy 13 éves, én meg elkezdtem röhögni rajta a haverokkal, úgyhogy elhúzta a belét😂 nagyon durva, hogy manapság alig lehet megkülönböztetni egy 13 évest egy 19-20 tól.
2023. márc. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
64%
8. "manapság alig lehet megkülönböztetni egy 13 évest egy 19-20 tól." Nem is értem, hogy ezt a biroságok miért nem hiszik el? Ez lenne a pedofilia elitélésének megszüntetése.
2023. márc. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

8-as vagyok

Szerintem ne is higyjék el, aki tudatában van, hogy 13 éves a másik és úgyis belemegy az egy beteg állat

2023. márc. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!