Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ad el valaki lábvideókat? Van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ad el valaki lábvideókat? Van rá kereset?

Figyelt kérdés

Sokat olvastam a témában, de csak angol portálokon, nem tudom itt magyarba mennyire megy ez, érdemes lenne-e elkezdeni (pl onlyfans stb)

Tapasztaltak véleményét várom!

20/l



2023. máj. 1. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
max olyan lanyok labaert fizetnek akiket ismerek, de nem lattam meg a labukat. idegen nok labaval tele van a net ingyen.
2023. máj. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább másra van igény. Láb képekke tele az internet.
2023. máj. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez a proli megfogalmazás, hogy magyarba?
2023. máj. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Max. ha nagyon egyedi képösszeállítás, akkor talán esélyes, de valóban teli a net ezzel.
2023. máj. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Csináltuk ezt párommal régebben. Képek annyira nem mennek. Videók viszont eléggé, csak tudni kell mire van igény.
2023. máj. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én használt bugyit vennék szívesen, ami tényleg "nedves". Vagy esetleg videót, de akkor már nem csak lábakról. Vagy ami még izgatna, és amire akár ajánlatokat is szívesen várnék: dominálás online. :)
2023. máj. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem az osztalytarsaim videoznak nekem nyilvan penzert, egy csunya eset miatt feny derult a fetisemre de jobban jottem ki belole

Ki gondolta volna

2023. máj. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!