Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szeretői viszony. Én menjek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretői viszony. Én menjek vagy őt hívjam?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy külföldön élek, pár havonta látogatok haza. Ezzel a pasival meg minden ilyen alkalommal eltöltünk egy kellemes estét.


Nekem otthon nincs lakásom. Neki van, általában ott találkozunk. De volt hogy én béreltem praktikusság miatt, mert korábban ment a repcsim és akkor viszont ő ugrott át oda.


Most is praktikus lenne a szállásról indulnom. De persze nem kerül semmibe nekem felmennem hozzá. Nem túl bunkó hogy mindig nála talizunk, hívjam megint el vagy ne variáljak ezen? Max viszek italt vagy valami.



2023. máj. 11. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Bárhol jó. De azért figyelmes vagy. 30/F
2023. máj. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha szexelni akarsz, nem ezen görcsölsz...
2023. máj. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a kedves h mindig hozzá jársz, pedig bárkihez mehetnel. Ezen ne agyalj csak menj. Majd az ágyba hálálkodsz. ❤️
2023. máj. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem bunkóság.
2023. máj. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ezt neked kell tudnod - mármint neked mi a praktikusabb. Az hogy viszel egy üveg italt, vagy valami kedvességet jó ötlet. Érezzétek jól magatokat :)
2023. máj. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem férfiként, abszolút nem zavarna, ha mindig nálam találkoznánk a szeretőmmel.
2023. máj. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Te aztán nagyon figyelmes vagy, de kétlem higy ez bárkit is zavarna.
2023. szept. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!