Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Túl sok a szex ez megöli a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sok a szex ez megöli a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

Nem élünk még együtt de egy hetet itthon egy hetet ott dolgozom vele ahol él, ő az első kapcsolatom és minden jó volt addig míg hosszabb távon együtt nem töltöttük a napokat.

Bár amikor heti egyszer, vagy kétszer találkoztunk is megvolt a napi két szex de most, hogy egy hetet vele vagyok folyamatosan rám mászik kevés neki a kettő... Nekem már sok, szóvá is tettem, de akkor kicsit megsértődik a dolgon mert ő kíván ezzel fejezi, ki hogy szeret állítása szerint. De mással is kifejezhetné.

Volt egy vitánk nemrég mert, többször elment bennem úgy, hogy én nem szerettem volna, nem olyan rég vagyunk együtt így nem kéne még gyerek de szerinte simán ez is beleférne a kapcsolatunkba. Persze ha úgy alakulna igen, de még korai lenne ez.

A munkahelyünkön is szexeltünk már, a parkolóban a kocsiban stb.. Úgy érzem ez már túlzás. Szeretni én is nagyon szeretem de ha csak szinte minden a szexről szól akkor tönkre fog menni a kapcsolatunk.

Mit tegyek?

Van, hogy visszautasítom vagy csak orálisan elégitem ki de az neki nem elég.



2023. máj. 14. 07:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
55%
Sajna ez rossz jel.
2023. máj. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
53%
Ő nem téged szeret, hanem a szexet, maximum a tested kívánja nem téged személy szerint! Az ilyennek mindegy mikor és kivel szexel csak tudjon üríteni
2023. máj. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
76%

Oldd meg a védekezést ha nem akarsz abortuszt.

Amugy amig fiatal ez ilyen.

2023. máj. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
86%

Viszonyítás kérdése. Valahol meg nincsen szex a kapcsolatban... Melyik a jobb-rosszabb?

Amúgy sanszos, hogy egy egoista pöccsel vagy együtt...

2023. máj. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
80%
Az elején ilyenek csak egyuttélésnél 1-2 hónap után már kezdik a szüneteléseket.
2023. máj. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

A gyakorisággal nekem nem lenne gondom, de nyilván mindenkinek más az étvágya, szóval tahóság, hogy nem alkalmazkodik, meg se próbálja.

Az viszont, hogy beléd élvezett, miközben te nem akartad, tűrhetetlen. Az ilyennel szakítanék. Igazából amennyire neked sok az aktusok gyakorisága, emiatt is megérné, de ez a másik dolog gázabb. Meg a megsértődése is.

2023. máj. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
61%
Tipikus dolog, amikor "komolyra" fordul a dolog, akkor kevesebb lesz a szex. Minden kapcsolatban ez megtörténik. Általában a lányoknál előbb és a férfiak nehezen viselik ezt, mert ott bármikor jó a szex. A férfiak ilyenek. Korábban te is benne voltál abban, hogy amikor együtt vagytok gyakran van szex. Ő meg azért örült, hogy most vannak hosszabb időszakok amikor együtt vagytok, mert akkor még több szex lehet. Gondolj bele, hogy neki ez csalódás. De te IS irányítasz, úgy lesz ahogy akarod.
2023. máj. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Egy ilyen önző ösztönlénnyel szakitanék....
2023. máj. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Napi 3-4 nekem sok és a munkahelyen azért kibírhatná, hogy nem...

Szeretem de miután elment bennem egy szó nélkül azért én is megharagudtam.

Vettem tesztet mert már tegnap meg kellett volna jönnie de bevallom nem merek tesztelni mert kicsit ideges vagyok.

Remélem azért ez megoldódik és tényleg csak azért van mert többet vagyunk együtt.

2023. máj. 14. 12:37
 10/20 anonim ***** válasza:
Nem fog megoldódni magától.
2023. máj. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!