Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok. Ha találnátok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Ha találnátok egy ilyen hirdetést a legújabb férfi szexrobotokkal kapcsolatban,vagy legyen akár egy leszbikus robotnő, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Tegyük fel - ahogy utánanéztél a dolgoknak- kiderült, hogy a világ legismertebb cége adta fel ezt a hirdetést. Tehát tényleg megbízhatóak. És van a közelben egy kirendeltségük, tehát a távolság sem akadály. Olyan nőket keresnek, akik tesztelik ezeket a szexrobotokat, ami ugye azt jelenti, hogy minden változtatás, amit mondasz nekik ők azt megteszik. A hirdetés alapján diszkrétek. Senki más nem fogja tudni, hogy te tesztelsz csak annak, akinek feltétlenül szükséges. És egész jól fizetnek is.

A kérdés csak az vállalnád -e?

A téma érzékenysége miatt, megértem, ha valaki csak privátban szeretne válaszolni erre a kérdésre.



2023. máj. 15. 15:14
A kérdező szavazást indított:
Nem vállalnám!
Megfontolnám!
Vállalnám!
20 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
14%
Teljesen érdektelen téma. Ha nagyon sok pénzt fizetnének érte, akkor esetleg.
2023. máj. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem veszik fel videora ahogy használom :D es haza vihetem hasznalni akkor persze, es add már meg ennek az oldalnak az elérhetőségét. Am igen neha érzékeny téma lehet de szerinten mindenki hasznalt mar életében legalább egyszer ilyen terméket nem?
2023. máj. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A pénz miatt megfontolnám, amúgy elég érdektelen lenne nekem is.
2023. máj. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A 2. Vagyok abban az esetben vállalnám am ha megmaradna az anonimitásom is, nem csak az h nem vesznek fel videora. Itt arra gondolok hogy ne tegyék ki az oldalra nagy betűkkel a nevem hogy en teszteltem de ha valakit tanacs erdekel azzal még dumalnek is ha ugy van.
2023. máj. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez azért nem olyan hűdenagy dolog, elvégre mindenki maszturbál, a legtöbb nőnek van valami kis játékszere otthon. Szóval ha épp szingli vagyok, miért ne?
2023. máj. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. kicsit most meg is lepődtem, hogy ennyire értelmes válaszok jöttek eddig. Perszer ki tudja mi lesz ezután. De jó látni hogy értelmesen is lehet beszélni erről a témáról
2023. máj. 15. 15:49
 7/14 anonim ***** válasza:
65%
Mivel sok éve nem dugott meg senki, és ahogy a dolgok állnak, valószínűleg ez így is marad, ezért örömmel vállalnám a dolgot, még fizetnék is érte
2023. máj. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
65%
Szintén 2-es vagyok, én nem vagyok szingli de így is beválalnám, páromat nem zavarja az ilyen sőt. Am nem tudom miert gondolja mindenki hogy ezeket csak szinglik használják, ebben hónapban vettem 2 uj játékszert annak ellenére hogy van párom. ( És amugy jol teljesít az ágyban mielott valaki ilyet irna)
2023. máj. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%
Engem is az anyagi vonzata érdekelne, jó pénzért vállalnám. De csak egyedül, erről nem készülhetne videó. Őszintén, ennek a közönsége nem én vagyok, ez egy igazi férfit sosem fog helyettesíteni. Vibrátoraim vannak nekem is, leginkább egy léghullámosat használok, az bőven elég arra, amire kell.
2023. máj. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
52%

Tudományos szempontból érdekelne, de szexuális szempontból nem vonz, főleg, hogy egyébként is azt szeretem, ha engem irányítanak, irányítani nem is tudok. Szóval valószínűleg alkalmatlan lennék rá.

Viszont szerintem az is érdekes lehetne egy domináns nő közreműködésével, hogy hogyan viselkedik a robot és hogyan egy szubmisszív ember. Ebbe biztos benne lennék (mint szubmisszív ember), persze csak anonimitás mellett.

2023. máj. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!