Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Női lábszagfétis férfiak? a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női lábszagfétis férfiak? a szüleitek vagy a nővéretek lábát volt olyan hogy szagoltátok már?

Figyelt kérdés

Lábszagfétis fiúk, volt olyan hogy szagoltad mondjuk pl gyermekkorodban anyukádnak papucsát vagy a nővéred cipőjét, vagy az óvónő klumpáját? mert olvasgattam itt GYK-án hogy egyesek szagolták már a szüleik cipőjét is..


Tehát előfordult hogy kíváncsiságból beleszagoltál? milyen érzés lehetett? akinek van vagy volt története, annak majd köszönöm a válaszát



2023. máj. 16. 16:47
A kérdező szavazást indított:
Igen, az anyukámét szagoltam..
Igen, a nővéremét szagoltam.
Igen, az óvónőjét szagoltam.
Egyéb történet, kommentben..
Nem fordult elő.
12 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Az enyémet szagolgatta a pasim.
2023. máj. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Nem basszus, ez undi.
2023. máj. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%

Háát,nem kimondottan a lábszag miatt,de cipőfétisem volt kicsit extrém módon.

Szerettem Anyum magassarkújába élvezni, anno... Azért írtam, hogy volt, mert mióta stabil párkapcsolatban élek,ez már a múlt.

Nem vagyok büszke arra, amit tettem,de megtörtént.

2023. máj. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Szülőét, tesóét nem, csak egyvalaki - külsős személyét -, de nem volt olyan ízgalmas visszagondolva rá.
2023. máj. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem vonz se az anyám, se a tesóm lába, de alapvetően random lányoké sem. Ahhoz szépnek kell lenni. És nem azt jelenti ők nem lennének azok, csak szexuálisan nem vonzanak. A miértre pedig remélem nem kell válaszolnom...

Beleverni és összenyalogatni meg megint nem fogom más cipőjét tudta nélkül. Nekem se lenne kedvem felhúzni úgy egy cipőt, hogy más nyálában tocsog. Hiába a kísértés, másokra nem árt odafigyelni.

2023. máj. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
már igen, nővéremét, de a cipőnek nincs különösebb szaga csak a kiváncsiság vitt
2023. máj. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A jó kinézetű anyukámét szagoltam 9-10 évesen és felkavaró volt de nem volt borzalmas
2023. máj. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!