Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Bdsm kapcsolatban lévő alávete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bdsm kapcsolatban lévő alávetett nők, lenne kedvetek beszélgetni velem?

Figyelt kérdés
Ez nem egy társkereső/ismerkedős kérdés! Azért tettem fel mert lehetséges, hogy én is ilyen vagyok és szeretnék egy tapasztalt személynek kérdéseket feltenni a témában. A családom valószínűleg bele rokkanna ha megtudná hogy ilyen iránt érdeklődöm így velük nem tudom megbeszélni, az interneten pedig semmi okosat nem találtam. Kérlek írj privátba ha tudsz segíteni!

2023. máj. 17. 15:51
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
nem inkább férfi aki így probál nőket keresni? ha tényleg nő vagy miért nem beszélsz férfiakkal?
2023. máj. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Erről nem beszélni kell, hanem csinálni. Úgy is akkor jössz rá, neled mi az ami bejön, belefér. Azt csak kitapasztalni lehet.
2023. máj. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%

Gondolom te férfi vagy, nekem is az a gyanúm így próbálsz csajt keresni.

Én domináns férfiként tudok beszélgetni a témában, ha érdekel.


F

2023. máj. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nő vagyok. Semmi tapasztalatom nincs a témában, és attól tartok hogy bele futok valami pszihopatába. Ezért szeretnék inkább nővel beszélgetni.
2023. máj. 17. 16:17
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nőből is bele tudsz futni.
2023. máj. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
#4 Mifelénk az emberek megszokták beszélni, ki mire vágyik, a határokat, mielőtt egymásnak esnek.
2023. máj. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%

Miért akarod elmondani a családodnak, hogy hogyan szexelsz?

Nem tartozik rájuk.

2023. máj. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért rokkanna bele a családod? Senkire sem tartozik mit hogy csinálsz az ágyban (vagy máshol :)). Szerinted mi a vasárnapi ebéd közben megbeszéljük a családdal hogy ki hogyan hányszor mit csinált??? Rád és a partneredre tartozik - szívesen :)

Amúgy azt sem írtad le S/D oldal, meg kb. semmit. Így nehéz lesz segíteni neked.

2023. máj. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen vannak akik így élnek, többek között mi is. A szex pedig nem tartozik a családra, minket sem érdekel, ki hogyan szexel a másikkal.
2023. máj. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!