Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha csak szexet akar érdemes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak szexet akar érdemes így bele mennem vagy abban mindenképp "sérülni" fogok?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy sráccal és nekem nagyon tetszik, hosszú ideje próbálkozik nálam de elmondta többször is, hogy csak szexet akar. Nem egy alkalmasat de akkor is ez csak a szexről szólna. Nekem nagyon tetszik, bejön szimpatikus és a szexre is nagyon vágynék már de még szűz vagyok.

Annyira vágyom a testi dolgokra, hogy sokszor nagyon gondolkodom rajta lefekszem vele, de félek többet fogok érezni akkor viszont abban csak én fogok sérülni.

Szerintetek ha nem megyek bele inkább szakítsam meg vele a kapcsolatot, mert ez se neki se nekem nem jó, hogy igazából akarjuk mind a ketten a másikat csak teljesen máshogy.😕



2023. máj. 19. 15:47
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
91%
Jól látod, meg kellene szakítani a kapcsolatot.
2023. máj. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
11%
A szűzhártyád mindenképp sérülni fog, a többi majd kiderül.
2023. máj. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
95%

Egyetértek 15:53-as kommentelővel.

Ha még szűz vagy, akkor ez a dolog nem neked való. A szexkapcsolat azoknak való, akik lelkileg kicsit “üresek”. Kiégtek, belefáradtak, csalódtak, és csak egy kis “testedzésre” van szükségük.

Akivel először van az ember lánya, ahhoz a férfihoz nagyon könnyű elkezdeni ragaszkodni. Szóval én azt javaslom: ne menj bele ebbe az afférba

2023. máj. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
91%
Ha ez a kérdés felmerül, akkor valószínűleg más jelent számodra a szexualitás, és biztos érzelmileg bele fogsz vonódni. A kérdés az, hogy tudod-e és akarod-e ezt a helyzetet kezelni, illetve átgondolnod, milyen indokokkal kerülsz ebbe a helyzetbe...
2023. máj. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
64%

Én nem kezdenék vele, már csak azért sem, mert egy tapintatlan, érzéketlen tuskó az aki egy szűz lányt ilyen helyzetben csak annyira tart, hogy párszor beleürítsen.


Sportolj, keress értelmes programokat és ismerkedj onnan, majd ha már megvan az összhang, bizalom meg fog történni. Nem kell elsietni.

2023. máj. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

Nem vagyok már fiatal közel vagyok a 30-hoz és ezért gondoltam nem várok tovàbb hisz a szexre már nagyon vágyom.

Tudom, hogy ebből nem lenne több de nagyon vonz annak ellenére is, hogy tudom rosszul is elsülhet a végén ez a dolog.

2023. máj. 19. 16:37
 7/33 anonim ***** válasza:
40%
Ha ennyire becsülöd magad...
2023. máj. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
60%

Ha engem kérdezel semmit nem veszíthetsz....

Ha úgy érzed jó lenne vele a szex szerintem nyugodtan menj bele. Fölösleges várni vele, én azt mondom.

De az fontos hogy csak akkor ha figyelmes és önzetlen, ha úgy érzed odafigyel rád és megbízol benne. Akkor azt mondom ne várj.

2023. máj. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
69%
Hát a korod látva azt mondom, hogy egy próbát megér. Már azért a hősszerelmes tini kortól arrébb vagy, talán képes leszel éretten kezelni a szituációt. Ha meg úgy érzed nem megy tovább, akkor szakítsd meg vele a kapcsolatot és ennyi. Ismertem egy nőt aki 26 évesen vesztette el, és utána amikor mesélte, hogy túl van azt mondta, hogy nem tudja miért húzta eddig, pedig ez nagyon jó dolog. Szóval ja... Persze lehet várni a fehér lovas hercegre ha az ember így dönt, nem mondom hogy nem, de ha a nyersen nézzük mit nyerhetsz vele ha bejön, akkor én azt mondom hajrá. 33/F
2023. máj. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Nem valóban nem vagyok már tini és nemis várom az igazit de ennyi idősen nem csak a szexre hanem kapcsolatra is vágynék ezért nem merek belemenni abba, hogy csak szex legyen.
2023. máj. 19. 17:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!