Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Önkötözés és önbilincselés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önkötözés és önbilincselés rizikók? Kinek van még bilincs fétise?

Figyelt kérdés

Egyrészt mást is izgatnak a bilincsek? Pl a teljes rab bilincs, amikor derékra lánc kerül, blue box-al, láb bilincs összekötve derékkal stb?

Másrészt ha én pl így ( [link] ) megbilincselem magam, akkor ki tudok szabadulni belőle? Természetesen a deréklánc végét nem rögzítem hátra (vagy csak egy kis jéggel, hogyha elolvad akkor eloldjon). Lehet belőle probléma? Elég merev szitunak tűnik.



2023. máj. 20. 13:46
A kérdező szavazást indított:
Igen, ki tudsz szabadulni
Igen, de lehet hogy csak nehezen
Nem tudsz kiszabadulni
14 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ott a kulcs a közelben ki tudsz szabadulni ha nincs akkor nem. A rizikó hogy unalmas lesz, fejben ez jónak tűnik de a valóságban csak akkor izgalmas ha más csinálja
2023. máj. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy a kötözés, palcázás is. Egyedül rémesen unalmas.
2023. máj. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én régebben gyakran kötöztem magam míg nem volt aki csinálja. Nagyon élveztem. Igaz meg nagyon fiatal koromban volt. Azóta jobb szeretem ha van kivel csinalni ezt. 25L
2023. máj. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a mai napig szoktam magam bilincselni és eddig csak egyszer volt hogy nem tudtam kiszabadulni.
2023. máj. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
4. Akkor mi lett végül? Nem lepődött meg nagyon az, aki kiszabadított?
2023. máj. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
4. Engem is érdekel a storid lêgyszi írd le kiváncsi vagyok
2023. máj. 21. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
4. Vagyok a zsaneros bilincset raktam fel úgy magamra, hogy hiába nálam volt a kulcs nem értem el a kulcs lyukat ezért szóltam az testvéremnek és ő vette le rólam. Hát meglepődott, de senkinek nem mondta el.
2023. máj. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem egyedül unalmas.

Vannak bilincseink, és volt rá példa hogy magamra raktam őket, de pár perc után hiányzott a testi kényeztetés páromtól. Végül is le tudtam venni magamról nagy nehezen. Nálunk ez a szexuális életünk/játékunk része, és jobban szeretem ha ő rakja rám:)

L

2023. máj. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
98%

Én is jobban szeretem, ha a pasim rakja rám és tőle függ, hogy mikor szabadulok. Néha-néha én is magamra teszem, de ahogy az előttem szóló írta: "jobban szeretem ha ő rakja rám".

Azt hiszem van némi bilincs fétisem, mert másodpercek alatt fel tudok izgulni tőle.

2023. máj. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
93%

Szintén bilincs-fétises vagyok. Azt szeretem, ami minél jobban korlátoz. Kedvencem a zsanéros vagy a merev bilincs, ha hátra bilincselik vele a kezeimet és bilincsövhöz rögzítik. Így korlátoz a legjobban. Ezen kívül még lábbilincs is, sőt akár rövid láncos, amivel csak pár centit lehet lépni. Izgalmas, ha a kéz és lábbilincs össze van kötve lánccal, vagy négypontos kéz és lábbilincs kerül rám. Ha még jobban akarnak korlátozni, akkor letérdeltetnek vagy hasra fektetnek és a csuklót a bokához rögzítik, így felállni sem tudok.

Izgalmasak a bilincselés pillanatai, főleg ha további kényszerítő eszközök alkalmazásával bilincselnek meg, pl. könnygázzal lefújnak, a földre tepernek. Izgalmas, ha kapok gumibottal vagy tonfával és az elvezetéskor a karfeszítés mellett a tonfát érzem az oldalamban vagy a hátamban.

Ami még nem volt, de kipróbálnám: gumilövedék és a TASER. Akár pl. kivégzőosztag elé állítanak, akik gumilövedékkel lőnek rám.

2023. máj. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!