Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk Milyen érzés a prosztata...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk Milyen érzés a prosztata masszázs? jobb érzés? Hogyan kell?

Figyelt kérdés
Köszönöm a rendes válaszokat

2023. máj. 24. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó. Sokkal jobb. Nem nagyon durván.
2023. máj. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a farkam pillanat alatt kőkeményen áll tőle, de maga az érzés nem olyan jó. Nem is rossz, de nem az a hű, ilyet mindennap akarok.
2023. máj. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom de bármit megadnek ha egy lány így verné ki nekem, csak nem találok jelentkezőt
2023. máj. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
#3: pláne, ha még úgy is szop. :) Az az igazi.
2023. máj. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyértelműen nagyon jó.
2023. máj. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%

Nagyon izgató, én hamar ráébredtem, hogy kedvelem. Kézzel, segédeszközzel, de idővel partnerrel is kipróbáltuk nejemmel hármasban, négyesben. Később, válás után már kifejezetten olyan partnereket kerestem, akik tolerálják, élvezik. Második nejem is bírja. Ő szexjátékban élvezi a domina szerepet és maga is biszex. Vele is volt élményünk hármasban, négyesben. Felcsatolhatót is kedveli akár ő rajta, akár én rajtam van. :-D


Klasszikus poén: Mi a rossz a csoportos szexben? Kimaradni belőle!

A prosztatamasszázsban egy valami rossz, aki elfolytja a vágyait és nem éli meg!

2023. máj. 25. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Más érzés, mint a klasszikus recska. Sok előváladék jön, intenzív az érzés és jóval lassabban mész el. De technikás, gyakorolni kell
2023. máj. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Láthatsz róla videót ha érdekel. Körülbelül úgy kell csinálni, de lehet dupla felcsatolható eszközzel is amit a nő is fel tud helyezni hogy ő is élvezze. Ha zavar nem fontos hogy pénisz forma legyen, vannak sima dildók is. A lényeg hogy a pasinak jól be kell helyezni mélyen és körkörösen kell feszegetni, forgatni. Nem kell sajnálni, mozgatni kell csak óvatosan.
2023. jún. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem hamarább elfáradt az ujjam :(
2023. jún. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!