Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lábszag imádó férfiak, nálatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lábszag imádó férfiak, nálatok milyen korban alakult ki a női lábszag fétis? Kiét szagoltad meg előszőr?

Figyelt kérdés

Nálatok, hány éves kortól kezdet el érdekelni lány/női lábszag, hogyan alakúlt ki ez a szenvedély? Kiét szagoltad meg először mondjuk egy papucsot pl.


Akinek van vagy volt története. Mesélhet és köszönöm.



2023. máj. 25. 23:10
A kérdező szavazást indított:
Nővéremét szagoltam először.
Anyukámét szagoltam először.
Ovónőjét szagoltam elsőként.
Unokahúgom/unoka nővéremét szagoltam.
Barátnőmét szagoltam már.
Egyéb válasz.
15 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
40%

Általános suliban alakult ki akkor szöktem be néha a női öltözőbe és szagolgattam a cipőket és a zoknikat kb olyan 12 éves lehettem amikor ezt felfedeztem. Aztán nálunk a folyosón meg így az osztályban voltak a tesicuccok aztán volt hogy onnan szedtem elő egy egy csajnak a cipőjét vagy zokniját és élvezkedtem vele, nagyon izgi volt éreni a jó csajok lábszagát, minél erősebb volt annál jobb:D középsuliban is folytattam ezt a hagyományt.

19F

2023. máj. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
Nálam is 12 körül. Anyukámét szagolgattam.
2023. aug. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
A nővérem szoksor massziroztatta a talpát velem.
2023. aug. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Nekem is általános sulis korban,a szomszéd lányét szagoltam,valójában ő vezetett rá
2023. aug. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én Subként élvezem, de inkább a kényszer miatt nem azért, mert tetszik. Kb 44 évesen.

47F

2023. aug. 25. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Tinilányoké izgi.
2023. szept. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez nem fétis, ennek van biológiai/biokémiai alapja. A lábujjak (és kézujjak) között vannak illatmirigyek, amelyek váladékának illata részben az egyénre jellemző, részben lehet szexuális vonzereje. Az igaz, hogy a bőrön élő, büdös vajsavat termelő baktériumok intenzív működése során a keletkező vajsav "szaga" elnyomja a kisebb koncentrációban levő "illatokat", de megfelelő körülmények között nem feltétlenül a vajsav szaga érződik. A természetben a magas aljnövényzetben az állatok is sokszor ilyen és hasonló illatok alapján tájékozódnak és találják meg egymást.
2023. szept. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha valakinek ez szexuális vágyat ébreszt benne és ez kell neki Szexualitáshoz akkor az fétis
2023. szept. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szharszag
2023. szept. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!