Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Perverziók...fétisek hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Perverziók...fétisek hogyan alakultak ki nàlatok?

Figyelt kérdés

Vissza tudjatok vezetni egy határozott pontra? Èlmenyre? Folyamatra?

Vagy a felismerést hogy valami különlegesebb,extrémebb jön be?



2023. máj. 28. 12:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%

Engem az izgat, ha felszarvaz a feleségem.

Valszeg az áll a háttérben, hogy amikor gyerek voltam, akkor láttam, hogy a legjobb barátom anyukája rendszeresen felszarvazza a férjét.

Nagyon jó nő volt, én is sokat hokiztam rá, így meg aztán duplán izgatott a dolog, hogy tudtam, hogy épp mikor dugják, volt hogy sikerült meglesni is.

Szerintem nálam innen alakult ez ki, utána meg amikor már sikerült megélni a vágyat, totál pozitív volt, tehát meg is lett erősítve.


Nagyon jó látni, hogy megnyílik az ember párja és előjön belőle a vadmacska.

2023. máj. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Gőzöm sincs róla.

Egyszer csak elkezdtem arra gondolni, hogy milyen jó lenne a térdemre fektetni és elfenekelni valakit. Nem tudom honnan jött.

2023. máj. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
54%
Sehogy, de más feleségét szívesen dugom. Bár ez nem fétis, csak jó érzés, hogy más nőjét dugom titokban.
2023. máj. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Valahol elfojtott vágyak ezek. Én szeretek a természetben, vagy olyan nyilvános helyen szeretkezni, ahol más is észre veheti közben. Sőt, ha egy srác nézne minket és közben verné magának, amit én is látnék, na erre szoktam úgy elélvezni, hogy majd belepusztulok.
2023. máj. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Fehér ruha+női lábfétis+alárendeltség: sokat voltam kórházban kiskoromban, ahol idősebb ápolók, női dokik klumpában, papucsban, mezítláb, fehér ruhában voltak.
2023. máj. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek az eddigi válaszokat.

Mindegyik nagyon érdekes.

2023. máj. 28. 12:47
 7/19 anonim ***** válasza:
Sajnos az okát nem tudom, egy ilyen élményem volt, de az igazából csak hasonlónak mondható és pont nem "izgat" az amit ott akkor csináltak. Szóval nem hiszem, hogy ide lehetne visszavezetni. Nálam úgy volt, hogy kb 20 évesen feltűnt ez..
2023. máj. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
7es és mi volt az a perverzió vagy fétis?
2023. máj. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
12 évesen mikor először vertem ki és éreztem hogy jönni fog hirtelen nem tudtam hova engedjem. Egy lépésre volt a kiteritve anyum bikinije és oda lépve mindet a bikini melltartóra engedtem. Valószínűleg itt kezdődött a melltartó és bikini fetisem :(
2023. máj. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Hónalj fétisem van.

Korai tini koromban kezdtem figyelni kinek szőrösödik. Tetszett ha korombeli srácnál már látható volt. Izgalmas volt. Ez azota kiteljesedett.

2023. máj. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!