Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Baràtsàg vagy tobb?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baràtsàg vagy tobb?

Figyelt kérdés

Van egy sràc akit kicsivel tobb mint fèl ève ismerek. Nagyon sokat firkàlunk egymàsnak, neten ismerkedtunk meg, hallottuk egymàs hangjàt is de csak audio uziben, ma kèrdeztem tole hogy mi lenne ha whatsappon vagy valahol beszelgetnenk, azt mondta hogy rendben van de szeretnè ha a haverja is csatlakozhatna a beszèlgetèshez. Kèrdeztem tole hogy fèl e velem beszèlgetni kettesben, azt irta hogy "igen, egy kicsit". De nem tudom hogy mitol fèl mert nem akart erre vàlaszolni. Nagyon kedvelem ès tudom hogy o is kedvel engem ès szeret velem beszèlgetni, de nem tudom hogy ezt az egèszet hogyan kellene èrtelmeznem. Jelentheti azt hogy fèl mert esetleg tobbet èrez baràtsàgnàl? Mit gondoltok errol?


29/L a sràc pedig 25



2023. máj. 30. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Mármint, hogy ők nem csak barátok?

Valószínűleg.

Felnőtt férfinek minek a haverja, hogy nővel beszélgessen?

2023. máj. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ugy èrtettem hogy lehet az esetleg hogy a sràc tobbet èrez iràntam ès emiatt fèl velem kettesben beszèlgetni?
2023. máj. 30. 23:05
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen faxág 14 éves hülyegyerekként sem jutott eszembe.
2023. máj. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet többet érez, de a #3-as rátapintott a lényegre. A csávó egy 14 éves szintét sem éri el az ismerkedés, a csajozás terén. Ha valakinek még ahhoz is gardedam kell hogy egyáltalán beszélgetni merjen egy nővel, hááááát... attól ne várj találkozót az elkövetkező 10 éven belül 😂
2023. máj. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

25 évesen harmadiknak behívni a haveromat egy nővel folytatott beszélgetésbe? Tessék?! 😮

Egyrészt milyen bizonyítvány ez rólam, másrészt még csak az kéne, hogy a haver lenyúlja a nőt…

Amúgy kamuindok. Eddig is kettesben dumáltatok.

Kérdező: én, ha többet éreztem egy nő iránt, nem attól fostam, hogy kettesben kell lenni vele, hanem, hogy még valaki ott lesz, vagy megzavarja az édeskettest. Gyűlöltem, ha valaki harmadik felbukkant, bekavart, ott lebzselt, keresztül húzta a számításomat.

2023. máj. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!