Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szeretném ha nem kislányként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném ha nem kislányként tekintene rám, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval a párommal lassan egy éve együtt vagyunk és ő idősebb nálam jópár évvel. Annyira szeretem, hogy meg is halnék érte.

Mindig hülye vicceket lő el, hogy komoly arccal rámnéz és elkezdi mondani, hogy már nem is szert. Én meg mindig komolyan veszem és nagyon nagyon rosszul esik, utána jót nevet rajta, hogy elhittem meg ilyenek.

És mikor szexelünk mindig érezteti velem, hogy ő milyen tapasztalt. Tényleg érti a dolgát egyébként de akkor is.

Van egy kislány és szokott járni hozzánk, mióta összeköltöztünk. A volt felesége mindig azt kérdezi, hogy mi van a "kislánnyal akit megrontottál" Meg hasonlók és nagyon nagyon zavar. Főleg mióta öszeköltöztünk és és rendszeresen hozza a kislányt.

Na és a fő probléma, hogy azt mondja, mikor szexelünk mindig azt érzi egy kislánnyal van:O Pedig nem kislánynak nézek ki, csak kislány korom óta ismer mert báttyám osztálytársa volt és 10 éves voltam mikor nem láttam több éven át, mindaddíg míg össze nem jöttünk. És nagyon nem kislánynak nézek ki szerintem, vagy nem? 183cm maga vagyok és 70kg...Szerintem ez abszolút nem kislányos...

De zavar, hogy így lát. Főleg az, hogy szex közben, nameg a h.ülye volt felesége akit ki nem állhatok....

Segítséég!! Hogy változtathatnám meg a nézeteit?


2010. okt. 17. 20:36
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és nem írtam, hogy én 19 éves vagyok ő meg 30 és a lánya 8:SEgyébként a kislánnyal nagyon jó a kapcsolatom:)
2010. okt. 17. 20:38
 2/9 anonim válasza:
Nade miféle kislányról van szó? talán pedofil hajlamai vannak?
2010. okt. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
a lényeget ki hagytad. hány évesek vagytok?
2010. okt. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Ja hogy a kislányáról van szó? az már más
2010. okt. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mondd neki utána:


Látod fiam, a lenyugvó napnak is van ereje.


Többet nem fog viccelni a korotokkal

2010. okt. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem, nincsenek pedofil hajlamaiXD

És nem a kislányáról van szó:S

Hehh, a lenyugvó napos mondat elgondolkodtató....

íRTAM KORT:)

2010. okt. 17. 20:42
 7/9 anonim ***** válasza:

20:39 nagyon jó!!!!

Szeintem is ezt kellene mondanod

2010. okt. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%

de ha nem az ő lánya akkor minek jár oda? :O


háát nem nagyon tűnik 30-nak ha azzal viccelődik hogy azt mondja: nem szeret... :S


de vesd be azt h egyszer apucinak hivod! :P

2010. okt. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Jajj, de érthetetlenül magyarázok:D

Szóval a felesége az ő közös gyereküket hozza mindig hozzánk és ő az a bizonyos kislány és nem enegem kéne kislánynak tekintenie....

remélem így már értitek:D

Hazajött és mondtam neki, hogy ma este majd meglátja, hogy nem vagyok kislány:P Valami dominás szerepjátékféleségre gondoltam:) Mit gondoltok erről? Lécci gyors segítség, mert nemsokára ideér:D

2010. okt. 17. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!