Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem akar lefeküdni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar lefeküdni velem a barátom? L19

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyunk együtt, de ő nem akar lefeküdni velem. Egyszer már eljutottunk odáig, de 3perc után közölte, hogy még inkább ne. Fél? Vagy mi lehet a baj? Én rontok el valamit? Érdekes, hogy ő szokott kezdeményezni, mégis mikor oda jutna a sok, hogy na akkor... akkor kész, mondja, hogy még ne... Volt már ilyen valakivel? Fiúk! Ez mire jó? 20 éves tehát még azt se mondhatja hogy fiatal ehez... nem szűz. Akkor mégis mi lehet a baj? Nagyon szeretjük egymást.
2010. okt. 18. 19:49
1 2
 11/15 anonim válasza:
Az bizony előfordulhat, hogy pici a p-e. Azért mondja, hogy nem olyan fontos a szex, hanem a lelki dolgok.
2010. okt. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
neem, nem az mivel egyszer már együtt voltunk tehát tudom :D ezért vagyok teljesen kiakadva rajta...
2010. okt. 18. 21:17
 13/15 anonim ***** válasza:
Hamar elmegy, nem mindig áll...
2010. okt. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem kivan teged
2010. okt. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

- kicsi a fasza

- csúnya vagy

- büdös vagy

2010. okt. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!