Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csajok szeretitek ha a végbele...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok szeretitek ha a végbeletekbe csinálja a pasitok? El tudtok tőle élvezni tényleg ha análisan kefélnek titeket?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok légyszi
2010. okt. 18. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Inkább a másik bejáraton!Nem volt még anális szexben részem de próbálkoztunk és az első mm után már elvettetük ezt a fajta pózt.

Te eltudnál élvezni ha kapnál egy péniszt a fenekedbe?

a mi fenekünk ugyan olyan mint a tiétek....elöbb magadon próbálkozz mielött egy lányól várod el...mellesleg mi is ott üritünk....de a vaginális orgazmus az mesés úgy hogy inkább ott próbálkozz.

2010. okt. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ja és 19 vagyok
2010. okt. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
én csak kérdeztem, nem próbáltam még az anált sose egy csajom se szerette
2010. okt. 18. 22:37
 4/9 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott, hogy akit análisan "kefélnek", az üvölt a fájdalomtól. A végbél nem tágulékony, mint a hüvely, még extra óvatosság mellett is pokolian tud fájni. Személy szerint én nem szeretem, fáj is, kellemetlen, nem túl izgató...
2010. okt. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%

Csitrik!Mit gondoltatok majd az elsö és második alkalomnál már nem fáj és élvezitek??o.O istenem.lassan és sok alkalom kell hogy ne fájjon és végre élvezdhesd.


kedves kérdezö!Miota megtapasztaltam milyen a popsiba és egyszer sikerült végre élveznem igen azota szeretem,de nem kivánom minden alkalommal.néha néha jo oda is.22/L

2010. okt. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
43%
Okoska csak tudd a klitorisz is tágul épp ezért vannak análtágítok is.csak sokkal kissebb mértékben és nehezebben.meg kell tanulni élvezni mert két izomgyürüt kell megtanulni ellazítani.tehát gyakorlat és fokozatosság kell hozzá.na és hát van hogy kivánod van hogy nem attol ha már megtanultad élvezni nem lesz az hogy mindig vágyni fogsz rá.24/l
2010. okt. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Klitorisz? Legalább ha latín szavakat használsz, csináld jól! Gondolom a vaginára gondoltál :) Mindegy nem akarok kötözködni, de ez elég durva elírás volt.

Egyébként én régebben próbáltam, nem volt rossz érzés, még kellemes is volt ha nagyon óvatosan csinálta, de nem vált a kedvencemmé. A mostani párommal nem tervezem hogy egyszer is csinálni fogom :)

2010. okt. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
basszus igazad van összekevertem ánuszt akartam írni, az a végbél nyílás más kifejezése.Kérdezőtől bocsi hogy félre írtam
2010. okt. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
semmi gond xD
2010. okt. 20. 16:37




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!