Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyire partnerfüggő, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire partnerfüggő, hogy mennyire tudom élvezni a szexet?

Figyelt kérdés
Eddig 1 barátom volt, akivel szexeltem. Lehet, hogy testileg felizgultam (benedvesedtem), de agyilag nem kívántam őt (untam a dolgot, s vártam h vége legyen). Csak 1-2 dolog volt az amit élveztem, de azt is csak rövid ideig. Csak 8-10 alkalommal voltunk együtt, utána szakított velem. Elég aktívan vettem részt a dolgokban, szóval nem úgy kell elképzelni, mint 1 fadarabot, aki ott feküdt. Probáltam mindent úgy csinálni, hogy neki legalább jó legyen. Én attól tartok, hogy ha lesz következő barátom, akkor rá sem fogok tudni gerjedni. Vannak akik azt mondják, hogy ez partnerfüggő, s mással jobb lesz. Jól esne, ha megírnátok saját tapasztalataitokat.köszönöm!
2008. jan. 7. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút partnerfüggő! Igazuk volt azoknak, akik ezt mondták. Ég és föld tud lenni. Nekem a 3. barátomnál kezdett igazán jó lenni. Nagyrészt miatta, részben pedig, mert akkor kezdtem megismerni a saját testem, hangolódtam rá teljesen a dologra. Volt olyan barátom nekem is, akit általában nem kívántam. Nem működött a kémia. Ez a kémiai dolog különben teljesen igaz!! Van, akivel klappolsz, van, akivel egyszerűen nem.
2008. jan. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

azzal akivel agyilag nem hangolódsz össze azzal a szex sem lesz jó..ha tovább folytatod az érzelem mentes szex-et előbb utóbb kiégsz és ...a következő gondolatok fognak urrá lenni rajtad mint ahogy irtad"..Én attól tartok, hogy ha lesz következő barátom, akkor rá sem fogok tudni gerjedni."""

és igy teljesen vakvágányra vihetnéd az szexuális életed,

nem árt odafigyelni, milyen negativ érzéseket táplálsz magadba, mert ez lesz jövőd..

ha szabad ajánlanom, először probálj érzelmi oldaláról közeliteni, és ha már egy kicsit úgy érzed lobog a láng, akkor inditani a szex-támája felé..

további sok sikert!

2008. jan. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Abszolut partnerfüggő. Ha valakivel agyilag nem vgy ott, a szex sem jó. Ha minden oké, iseteni lesz a szex is.

És a hibát sose csak magadba keresd, ez kettőn múlik!!

2008. jan. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!