Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan küzdjem le a gátlásaimat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan küzdjem le a gátlásaimat?

Figyelt kérdés

Barátom odavan az erotikáért, főleg a látványért, és én is.

Viszont nem tudok pimaszul,kihívóan,incselkedve stb viselkedni,pedig nagyon szeretnék,tudom,hogy magamat is még jobban izgalomba hoznám.Másfél éve vagyunk együtt,és szeretjük egymást,pont ezért is szeretném feldobni a dolgokat,na meg aggódom is, hogy elkezd másfele kacsingatni.Segítsetek.


2008. jan. 8. 13:05
 1/3 anonim válasza:
100%

Bízz meg a barátodban.Ha együtt vagytok másfél éve,akkor gyanítom ismeritek egymás testét kellően.Ne legyenek előtte gátlásaid.Hidd el nekem,ha szeret,akkor tökéletes lesz neki,ahogy incselkedsz.De szeretném az sem lenne rossz ötlet,ha leülnél és beszélgetnél vele erről,hogy ő hogy szeretné meg hasonlók.Attól meg,hogy másfelé kancsingat nem félj.amíg érzed,hogy szerelmes beléd és tudja,hogy te mellette állsz,addig nem fog kockáztatni...

Ne aggódj és témyleg szerintem beszélgessetek erről.

2008. jan. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szex közben kérdezgesd hogy hogy jó neki és majd rávezet

sztem könnyebb ha ő irányitja h hogy képzelte ezt az erotikázást.minth te próbáld meg "betanulni" h ne legyél szégyellős:/


hidd el ő rá tud beszélni olyanra is amit lehet h am szégyelnél

2008. jan. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
csak egy nagyon jó tipp... Vedd meg a Csábítás titkai (vagy v mi ilyesmi:D)c. könyvet! Kicsike rózsaszín könyv akármeik könyvesboltba megveheted. Én is ilyen gátlásos voltam és mindig ha beleolvasok megjön az ömbizalmam és olyanfdolgokat is csinálok amit masgamtól nem mertem volna:P
2008. jan. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!