Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az baj, ha szex közben fáj a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj, ha szex közben fáj a hasam alja?

Figyelt kérdés
Ez mitöl van?
2008. jan. 9. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

és nem jó?(ahogy fáj)

Szerintem túl vadul csináljátok,vagy tul nagy a partnered farka...

Már ha lány vagy,mert ha fiú akkor nem tudom...

Csináljátok finoman,lassan,aztán folyamatosan lehet egyre vadabbul. Meg én ugy vettem észre magamon,hogy az hogy fáj e vagy nem,attól is függ,hogy éppen hol tartok a menstruációs ciklusomban.

2008. jan. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szokott!Oka lehet a partnered péniszének a nagysága,esetleg vastagsága.Vagy ahogy az elöttem szóló szerint,a menstruációs időszakod is.Nekem azt mondták,hogy régóta csináltuk egy pózban(és tényleg így van!)ezért fájt.Ha ti nem,akkor az az uccsó tippem,hogy a méhszájadat "töri" ahogy a könyv írja. (A szex magasiskolája)Váltsatok pózt talán jobb lesz!Pusz
2008. jan. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
a pasidnak nagy a farka!! nekem is ilyen van.és nagyon jó
2008. jan. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, mit is mondjak. Most vagy az én párom farka kicsi, vagy én működök különlegesen. De nekem akkor fájt szex közben a hasam, mikor felfáztam és jó kis kismedence-gyulladásom lett tőle. Kaptam a nőgyógyimtól gyulladáscsökkentőt és fájdalomcsillapítót, no meg 1 hétre eltiltott a szextől. Az 1 hét alatt teljesen redbejöttem.


Nem vagy felfázva?

2008. jan. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szokott fájni,ha olyan tempóban csináljuk,vagyha olyan pózban hogy nagyon nyomja a méhszájam.Bár nekem egy bizonyos mértékig nagyon izgató ha fáj.És sosem lett tőle még bajom.
2008. jan. 18. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!