Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » El vagyok keseredve,mert évek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El vagyok keseredve,mert évek óta élek nemi életet,de soha nem élveztem el!A jelenlegi párommal eljutottam odáig,hogy pisilési inger jön rám!Ha nem hagyjuk,abba,akkor mindenképpen lesz orgazmusom?

Figyelt kérdés
Tehát a pisilési inger az orgazmus előjele?
2009. jan. 25. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a G ponttal idézitek elő akkor mindenképpen előjele
2009. jan. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem inkább utána jön a pisilési inger...

Ha korán kezdted, akkor lehet, hogy neked többet kell rajta dolgoznod, mint másoknak (a korai kezdés hátránya).

2009. jan. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
17 évesen kezdtem,de lelkileg nem voltam rá érett,csak akkor éreztem úgy!Csak az érdekelt volna,hogy ha megpróbálok nem törődni a pisilési ingerrel és folytatuk,akkor orgazmus lesz-e a vége!?
2009. jan. 25. 17:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha megengeded magadnak és teljesen felszabadultá tudsz válni a párod előtt,akkor bekövetkezik!De ha félsz az önkontroll elvesztésétől vagy hogy kiadaod neki magad, szóval ha ilyenek járnak a fejedben, akkor így nem lesz!Légy őszinte magadhoz!
2009. jan. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!