Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyire fog neki bejönni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fog neki bejönni a sztriptíz?

Figyelt kérdés
a barátommal kicsit messzebb lakunk egymástol és most ugy alakultak a dolgok,hogy egy hónapig nem látjuk egymást:(..én fogok menni hozzá most és nem lesz nála otthon később senki...még nem sztriptízeltem se neki se másnak..ugy gondoltam kiprobálom hátha bejön neki sex előtt..igy is nagyon rám szokott indulni de kiváncsi vagyok igy mennyire és gondolom tetszene neki ez ennyi idő után...:)..ha még nem probáltam fog neki tetszeni igy?:)
2009. jan. 25. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha az én barátnőm kezdene nekem ÍGY vetkőzni, eldobnám az agyam és nyílván nem profi de ez nem is érdekelne, hiszem csak nekem csinálja.


Más kérdés, hogy a hosszú idő miatt mennyit bír várni, lehet h egy perc múlva rádugrik :) de az sem baj

2009. jan. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát van egy ien érzésem xD ahogy ismerem...deh miket lehetne még igy bevetni sztriptíz közbe ami teccik a pasiknak?:D:P
2009. jan. 25. 17:31
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha kicsit simogatod magad, akkor rosszul lesza a boldogságtól:D

Ki is kötözheted.

2009. jan. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az tetszene ha nem végig csak néző lennék, hanem egy két gomb kibontásához odajönne, de utána hirtelen vissza és egyedül folytatná.

Ha megmozdulok mondjuk nem kapok vacsit.

Najó, az már szado lenne :D


mégvalami, legyen zene, de ne vmi elcsépelt, nem kell dögös zene sem, lehet már eleve gyerekcsinálósat feltenni

2009. jan. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, és ha olyan ruhában kezdené, amit még nem láttam rajta
2009. jan. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
:D..erre gondoltam én is csak ugy lazán h kitudja a kezét szabaditani:P...az teccene neki pl ha az ajto ien üveges és azon keresztül látna először vagy vmi iesmi?:P
2009. jan. 25. 17:43
 7/7 A kérdező kommentje:
nah zene persze lesz :D...de ez jooötlet meg sztem pl ha megkötözném és hozzásimulnék mikor már alig van rajtam ruha és ugy h ne érhessen hozzám:P
2009. jan. 25. 17:47




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!