Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Túl hamar megyek el! Mit tegyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl hamar megyek el! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
21 éves férfi vagyok, és aktus közben vagy 5 perc alatt megyek el ami frusztrál engem, vagy több óráig sem, mit tegyek hogy a köztes utat megtaláljam és hogyan?
2009. jan. 25. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hú most majdnem bemásoltam ide a pár perccel ezelőtti témábavágó kommenteket, csak látom h nélad mind a két szélsőség megjelent.

Hát ebben nincs tapasztalatom. Sosem értettem miért van, hogy egy fiú nem tud elmenni. Elvileg szervi oka is lehet, de szerintem ez inkább lelki.


Lehet h pont nem azzal kéne foglalkoznod milyen gyorsan mész el, ha ez jár a fejedben szex közben hol marad a szex élvezete?

2009. jan. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Háát még a késleltetésre lenne tippem,de ha én több óráig bírnám...hú az égig röpíteném azt a bébit.Beleférne egy menetbe az összes póz...hUUuuu :)
2009. jan. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen jó több óráig szeretkezni, de az 5 perc már nem annyira felemelő dolog
2009. jan. 27. 15:43




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!