Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok! Hogyan maszturbáltok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan maszturbáltok?

Figyelt kérdés
Hogy kezditek?lassan vagy gyorsan stb.dörzsölitek a csiklótok?Esetleg ujjazástok magatok?bevettek valami eszközt?stb.
2009. jan. 25. 19:00
 1/5 anonim válasza:
100%
Először is lefekszem az ágyamra meztelenül magamra zárom az ajtót hogy senki se zavarhasson.általában este csinálom sötétben mikor már mindenki alszik!Szétnyitom a lábaimat,először elkezdem izgatni a csiklómat majd feldugom az 1ik ujjamat mozgatom körbe,ki-be.aztán 2 ujjal és mindíg egyre többel csinálom ezt.eszméletlen jó érzés....
2009. jan. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
hát én is este szoktam, vagy amikor nincs otthon senki,és élvezhetem amit csinálok...előszöris leveszem a ruháimat,és lefekszem az ágyra...szétnyitom a lábaimat,és elkezdem simogatni magam, nyalni a mellbimbóimat, aztán dörzsölgetni....egyre lejjebb simogatom magam..aztán a csiklómat is egyre jobban izgatom, egy kicsit nedves leszek akkor,és akkor már mehet egy vagy több újjal az ujjazás...nagyon élvezetes..próbáldd ki..de ha nem élvezed, akkor ajánlom, h vegyél egy vibrátort..nem mindegyik drága, és nagyon jól el lehet vele szórakozni...tapasztalat..; )
2009. jan. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%
És ha szűz az illető?Erről nem szól a fáma!Mert ő ugyebár nem igazn dughat fel semmit!Nem szabad!A csiklóját simogathatja csak, mikor már jó nedves akkor az igazi!Állítom sokkal jobb,mint ujjazni!(nem vagyok szűz, magamban mindig csak a csiklót izgatom, abelső terület a partneré!!!)
2009. jan. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó!

Te valami aggszűz vagy, vagy mi a fene?


A "belső terült", ami a hüvely sokkal inkább a tiéd mint a pasidé!!!:D

Nem gondolod!


Ne legyenek gátlásaid, bátran dugj be amit jól esik!!!

2009. jan. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
69%
Dehogy dugok!Hogy elkapjak valami fertőzést?Egyébként még a hüvelykúptól is rosszul vagyok,csak azt imádom ott ami olyan kemény,férfias és erős!Azt a bizonyost!De azt nagyon!:-)
2009. jan. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!