Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nagyon izgat (szexuálisan) ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon izgat (szexuálisan) ez a bizonyos messy-fetisizmus, vagyis amikor különböző finomságokat kennek egymásra a párok és le kell nyalogatni egymásról, pl. tejszínhabos játék. Sokan vannak még így ezzel?

Figyelt kérdés
A Wikipédiában WAM címszó alatt megtalálható és a Youtubeon is sok videó van ilyesmiről. Én leginkább ezeket szeretem: tejszínhab, csokikrém (jól kenhető), puding, méz, vaj, lekvár. Tök jó érzés ezekkel bekenni a test legtöbb részét, főként az arcot és a hajat. Fiatal srác vagyok, ki van még így ezzel és mit, hol alkalmaz?
2009. jan. 25. 20:06
 1/7 anonim válasza:
100%

Szerintem teljesen normális, hogy ez izgat, mivel az ízek, illatok amúgy is fokozzák a már meglévő szexuális vágyat. Pláne, ha a barátod testéről nyalogathatod le. Bár én az arcot, hajat szeretem kihagyni...

Amiket leírtál nagyonjók, nah meg a fagyi.. az a legjobb,mert a hideg-meleg váltakozásával nagyon-nagy örömet lehet szerezni:P

(Fiatal lány vagyok)

2009. jan. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A hajba belekened? azt hogy nyalod le? (elképzelem amint egy zsíros tacsakos hajat bekenek tejszínhabbal, én biztos nem nyalnám le)
2009. jan. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Persze nem azért írtam, nem mindenhonnan muszáj lenyalogatni, megértem, ha valakinek pl. a hajról nincs gusztusa lenyalni ezeket, inkább mellről, hasról stb. én is így értettem, csak azt akartam mondani, hogy mindenhová jusson jó sok, még a hajra is... Szerintem sok helyen szexis, néhol vicces is... pl. szexis a mellen, vicces pedig az arcon, főként az orron és a fülön. A hajból pedig egyáltalán nem nehéz kimosni, legalábbis nem nehezebb mint a zselét, de lekvárosan a hajam szinte olyan is mintha be lenne zselézve :D És ez nem furcsa dolog szerintem, a barátnőmtől tudom hogy van pl. mézes hajpakolás meg ilyesmik...
2009. jan. 25. 21:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Én egyszer próbáltam a párom falloszáról tejszínhabot nyalogatni :) Én élveztem, őt annyira nem izgatta a dolog :(
2009. jan. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hol is laksz? (Bár van barátnőd, úgyhogy mindegy is...)


Bizonyos kultúrákban még szertartás is van, a nászéjszakán mézzel kenik be a nőt, és addig nem lehet meg a nász, míg egy csepp is van rajta :) Amikor és ahol csak szabad volt, ez mindég népszerű játék.

2009. jan. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Bp-i vagyok :) Te mennyi idős vagy? Írhatnál nekem privat emailt! :)
2009. jan. 26. 10:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Az illető wikicikket én írtam...
2009. jún. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!