Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi a visszataszitóbb az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a visszataszitóbb az anális szex vagy a pisi szex?

Figyelt kérdés
2009. jan. 25. 20:49
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
43%
nekem mind2
2009. jan. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
40%
Pisi szex.. Mert az análisat nagyon sokan csinálják, szóval ebből gondolom hogy a pisiszex vissza taszítóbb..
2009. jan. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
44%
Mindkettő.
2009. jan. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
50%
mindkettő, de a pisi jobban, már ha az azt jelenti hogy lpisiled közben a párod,..te jó égXD
2009. jan. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
33%
mind2 beteg dolog
2009. jan. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
55%
a pisi szex gusztustalan.........
2009. jan. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
65%

Ennél idiótább kérdést régen láttam és legszívesebben bejelenteném az oldal üzemeltetőjének, ugyanis semmi értelme. Egyértelműen csak indulatokat szít és meddő vita a vége. Ki profitál ebből és mit? Milyen tudásanyagot sikerül az utókorra hagyni?


Egyébként pedig mindkettő jó annak aki szereti és CSAK annak! Ha te nem szereted, ne csináld. Ez az oldal arra való, hogy kérdéseket tegyél fel olyan dolgokkal kapcsolatban, amivel nem vagy tisztában és több lesz a tudásod tőle. Az egyéni izlésed kifejtésére keress egy fórumot.


A sok birkának aki meg osztotta az észt felettem üzenem, hogy nézzetek magatokba, mit tudtatok hozzáadni az itt felgyülemlett tudáshoz azzal, hogy minősítitek egyes emberek szexuális szokásait?


Lehet lepontozni, az úgyis könnyen megy.

2009. jan. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
28%
1ik sem visszataszitó!!!!
2009. jan. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
48%

Te drága válaszoló!

Mi a kérdésre válaszoltunk, hisz ő véleményt kért, tehát szubjektívan ítéljük meg a kérdést.

Számomra mind a kettő visszataszító, de lehet, hogy az én szexuális szokásaim másokat borzasztanának el.

Azt tettük, amit kért, válaszoltunk.

2009. jan. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
84%

Valljuk be őszintén, hogy a fiúkat nagyon vonzza az anál, csak a lányok jelentős százaléka viszolyog tőle.A pisiszexet még sosem próbáltam, de nem is szeretném , mert nem vonz.Egyébként az anált a lányok is tudják élvezni, ha előtte kellően előkészítik a terepet , no meg kell hozzá olyan tüzes hangulat is.Ha viszont szárazon durr bele bumm van akkor azt a csaj nem szeretné még egyszer kipróbálni, mert rohadtul tud fájni.

Csaj vagyok.

2009. jan. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!