Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A második menet hosszabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A második menet hosszabb szokott lenni mint az első a férfinél?

Figyelt kérdés
2009. jan. 25. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Légyszíves fordítsd le a kérdésedet magyarra.


Ha azt akartad kérdezni, hogy "A második menet hosszabb szokott lenni, mint az első a férfinél?", akkor a válasz az, hogy általában igen, de nem törvényszerű.

2009. jan. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon durva!!!!!!!!!!!!!!! Te tudsz egyáltalán írni????? Írd már le normálisan mit szeretnél, vagy még csak óvodás vagy?
2009. jan. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
igen!!
2009. jan. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
aha
2009. jan. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jézusom...hova süllyedünk még?most már nem csak 12-14 évesek irogatnak az oldalra hanem már alalfabéták is?

-.-"

2009. jan. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha a kérdésed az amire gondolok. akkor a válasz, attol függ hogy mennyire vagyok felizgulva, ha már rég nem szexeltem akkor az elsá menetben hamar elmegyek és ha fél óra mulva ujra szexelek akkor már tovább birom, viszont akkor már nem jön annyi sperma.
2009. jan. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát ha a két második menetet összeadod, az biztos több az első menetnél. De egy első menettel hogy akarsz két másodikat összehozni? :o
2009. jan. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én párom a másodikatmár órákig is birja!
2009. jan. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!