Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mért nem áll föl a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem áll föl a barátom pénisze? (nem szervi elváltozás) Hogy lehet ez ellen tenni, tennem? Férfiak válaszát várom elsősorban.

Figyelt kérdés

Többször előfordul, hogy hamar lekonyul a barátom pénisze. Valószínűleg tudjuk az okát: túl sokat akar mutatni, nagy rajta a nyomás.


Azt mondja túl szexinek tart, a legjobbat akarja nyújtani. Szerintem is ez a helyzet. Nagyon szeretjük egymást, valóban szerelmesek vagyunk.

Ha meglát meztelenül, bepánikol, elkezd aggódni, hogy le fog konyulni a kukija. Azt mondja, még mindig nem hiszi el, hogy "ilyen gyönyörű nővel van".

Számtalanszor mondtam Neki, hogy ez butaság, és ne dicsérjen annyira, csak figyeljen ránk, és próbáljon meg minden effélét kikapcsolni. A szerelmemről és a hűségről mindig biztosítom, és mindig megdicsérem a testét, az isteni kukiját, és elmondom Neki, mennyire szeretem. Imádok vele szeretkezni, nincsenek elvárásaim, és semmi különösebb szokásom, ami miatt elvárás nyomása nehezkedne rá. Továbbá nincsen gondja a kukija méretével, a saját kinézetével. Sosem vagyok Vele elégedetlen, és mindig őszintén megbeszélünk mindent, ezt is.


Szerintem ezek a dolgok fejben dőlnek el. Mégis szeretném tudni, hogy mivel segíthetek a barátomnak? Ugyan csak ritkán fordul elő, de látom, hogy zavarja Őt.


2009. febr. 3. 00:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A kérdést igazából meg is válaszoltad, ez az egész a fiu fejében dől el. Te a legjobbat nyújtod ha megértő vagy vele, de ez csak segtség nem megoldás. Neki kell megértenie a dolgok menetét, ha nem megy neki akkor irány a szex pszichiater. Már rengeteg ilyen kérdés volt "Férfiag egészsége" témakörben nézelödj ott, valahol ajalottam hogy igyatok egy kcisit sex elött (egy uveg bor/pezsgő vagy 2) aktus elott előjáték közben (pl ajanlanám a közös fürdest, közben iszogatás, meg kis előjáték, nagyon izgató), épp annyit hogy ne álljatok fejre csak legyetek "becsiccsentve" és akkor oldodnak a gátlások, a fiud libidó problémái nem szervi rendellenességek akkor gondja nem lehet ettol, csak bátrabb lesz. Ez után lesz önbizalom is és akkor miden ok lesz. Sok szerencsét!


(22/f)

2009. febr. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Megértéssel. Ha előfordul mondd azt neki, hogy Te majd kicsit kezesélbe veszed, hátha sikerülni fog. Aztán meg tegyél róla, hogy sikerüljön is. Am elő szokott fordulni ilyesmi mással is. És tényleg a fejben dől el.
2009. febr. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az sem olyan baj, ha nem veszed olyankor kézbe a dolgokat, csak hozzábújsz jó szorosan, átöleled, hogy érezze, nem haragszol érte. Mert ha utána is még próbálod kényeztetni, talán mégjobban érzi milyen rossz, hogy nem tudott neked eleget adni, nem tud megfelelni.


Igazából (szerintem) embere is válogatja, mikor melyik a jobb, nekem a hozzábújós jön be ;)

22/f

2009. febr. 3. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm fiúk a válaszokat.


Akkor mindent úgy kell csinálnom, ahogy eddig. Nagyon megértő vagyok Vele, és őszintén, engem ez az egész egyáltalán nem is zavar! Szeretem őt, és mindig nagyon jó Vele a szex. Ezek ellenére utána mindig sikerélményünk van, nem fekszünk le sosem csalódottan.


Szoktunk borozgatni, ez két egyetemistának nem nagy gond:) Persze csak egy-két pohár szeretkezés előtt, közben. Az előjátékkal, és egyéb játékossággal nincs gond, nem innen ered a dolog.


Még egyszer köszönöm a válaszokat, a megerősítést! Még írhat más is nyugodtan, ha szeretne.

2009. febr. 3. 01:23
 5/7 anonim ***** válasza:
38%
Vagy meg akar felelni az elvárásoknak, vagy egyszerűen b.u.z.i. Sajnos hallottam már ilyenről, h útközben derül ki róla, h nem igazán a NŐket szereti.
2009. febr. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utóbbi hozzászólónak, még ha nem is értek vele egyet.


Meleg nem lehet, ízig-vérig férfi, és csak és kizárólag a nőket szereti. Én is hallottam olyanról, amit írtál, na de azért az más kategória. Sok férfias jegye van: pl. 8 éve küzdősportol, motorozik, és szenvedélyes szerető is, aki a férfiak közti dolgot alapból elveti.

2009. febr. 3. 15:30
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor téyleg nem b.u.z.i. Idővel menni fog, ha hozzászokott, hogy olyan szép vagy.
2009. febr. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!