Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Elkaptam? El lehet kapni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkaptam? El lehet kapni valami fertözést, ha a barátnömnek herpesze van, és orálisan elégit ki? És még hüvelyi behatolás is történik!

Figyelt kérdés
2009. febr. 14. 15:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nagyon nagyon megszívtátok! Már bocs. Elkaphattad tőle a herpeszét (csak persze neked a nemi szerveden lesz, ami kegyetlenül fáj). Aztán a nemi szerveddel megfertőzhetted őt is:S Amikor valakinek herpesze van, kerülni kell az orál dolgokat:S
2009. febr. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
ez mennyi óra vagy nap mire megjön az "eredménye"?? neked is volt már ilyen ??
2009. febr. 14. 15:58
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem mikor herpeszem volt akkor is kielégítettem orálisan!Szeretkeztünk és csókolóztunk is!Nem kapta el!Ha nem lyukadt ki a hólyag akkor nem kapod el szerintem!
2009. febr. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló vagyok. Azt nem írtam oda, hogy ehez az is kell, hogy hajlamod legyen rá. Szóval ha a szádon már volt, akkor valószínüleg "ott" is lesz. Nem teljesen biztos, attól is függ, hogy a herpesze még hólyagos-e, vagy már válik le, stb. De ha elkaptad 1-2 nap alatt kijön!
2009. febr. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%

Mindkettőtöknek írom: simán elkaphatod, és a nemi szerveden igazán meggyőző érzés lesz. De nem kötelező, csak nagyon valószínű.

És persze neki is visszaadhatod majd.


Ha a hólyag közben kilyukad, akkor 98%, hogy azonnal elkapod.

Ha nem lyukad ki, akkor mondjuk 70%


Ezt hívják természetes evolúciónak. Gratulálok!

De azt ne reméld, hogy Darwin-díjat is kapsz: ahhoz azért valami komolyabb kellene.

2009. febr. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
és viszkedni fog meg égni ott lent ?? mennyek el urologushoz vagy a nemi gondozointézetbe ???
2009. febr. 14. 16:13
 7/14 A kérdező kommentje:
volt már valakinek ilyen betegsége ??
2009. febr. 14. 16:47
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

igen viszkedni fog meg égni ott lent mennyé el urologushoz vagy a nemi gondozointézetbe


istenem hogy lehet így írni

2009. febr. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, hogy viszketni fog, meg égni.

De soha többé az életedben nem szabadulsz meg tőle - és amennyi eszed van, terjeszteni is fogod. Csengőt kéne a nyakadba akasztani, mint a középkorban. Csak a lepra gyógyítható - ez meg nem.

2009. febr. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

hu ez elég nagy butaság volt..nem is értem hogy lehettetek ennyire felelőtlenek:S bár nekem még soha nem volt hála istennek, de nekem aftám van sokszer(az olyasmi mint a herpesz csak belül van a szájban) , a barátom nem hajlamos rá sose volt neki..és egyszer kijött a p*uncimon is mert ott is nyálkahártya van mint a számban...és nagyon nagyon fájt...aztán sikerült hüvelygombát is kapnom...de szerencsére kikezelték...valőszinű abarátom ny*aláson át vitte le odaxD ugy azóta nincs se csók se nyalás neh gond legyen:S

mostmár te is megtanulodXD

2009. febr. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!