Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi a franciázás? Mit jelent...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a franciázás? Mit jelent ez a szó a szexben? Hogy kell csinálni? Milyen érzés?

Figyelt kérdés
2008. febr. 10. 18:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Másnéven 69 :) Én ma próbáltam ki először de pfúúú....nem tetszett.Nekem nem volt jó érzés....Úgy kell csinálni,hogy a fiú pénisze a lány szájában legyen,a lány csiklóját pedig a fiú tudja izgatni a nyelvével,kezével stb.Magyarul fordítottan fekszenek egymáson.Na...szóval aze gyik fejjel lefelé van.Pl.:így van 2 ember:66.fejen állva:99.és így franciázás közben:69.Bocsi ha értetlen vöoltam.Am a nyelves csókra is mondják h francia.(ezt én sem tudtam,pár napja mondták) :D
2008. febr. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%

A fiú hanyatt fekszik mesztelen, te is mesztelen vagy, és úgy fekszel rá, hogy fordítva legyél, vagyis ahol neki a feje van, oda fog érnia te nemiszerved, ahol a pasi kukija van, oda fog érni a te fejed, pontosabban a szád.

Tehát egyszerre tudjátok egymást kényeztetni, te a száddal+a nyelveddel elégíted ki az ő kukiját, a pasi pedig a nyelvével elégiti ki a te puncidat.

Ez nagyon jó+kellemes érzés, próbáljátok ki, főleg ha még csak pettingelni akartok,és nem akartok igaziból sexelni.

Ezt a franciázást még 69es póznak is szokták hívni!

:)))))))))))))

2008. febr. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
96%

Szerintem egyáltalán nem olyan pffúúúúúúúú de rossz érzés, sőt, a legjobb érzés, és nagyon jó orgazmusod lehet tőle!

Próbáld ki, és megtudod!

2008. febr. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért írtam h rossz,mert nem tudtam koncentrálni.Szegény barátom avval kínlódott,hogy engem kielégítsen,én pedig azon voltam hogy őt.Nem tudtam két felé figyelni.Csakhogy ez 2 dolgot eredményezett:én hiába kényeztettem,elkezdett lelankadni neki,mert érezte h én nem élvezem.Tehát örök körforgás.Ezért volt rossz,mert szegényt megbántottam vele,mert azthitte hogy rosszul csinálja. :( Üdv.:Első válaszadó
2008. febr. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
Ha korábban tudtad volna már, hogy a nyelves csókot hívják franciázásnak, akkor azt is, hogy nem a 69-re mondják, hogy franciázás, hanem egyszerűen az orális szexre! Gondolj bele logikusan! Francia csók=nyelves csók, franciázás=orál, nyelvvel történő kielégítés.... A 69, az 69! :D Tehát a franciázás nem jelenti azt, hogy 69-es pózban kell csinálni... Bárhogy lehetséges...
2008. febr. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%
A franciázás csak az orális szexet jelenti.
2008. febr. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Az első hozzászólónak: nem pfúj, gyakorlás kérdése. Érdemes még próbálkoznotok, ne hagyjátok annyiban! Tény, hogy első alkalmakkor nehéz koncentrálni, de könnyű belerázódni! :)
2008. febr. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Az orális szex az orális szex, de ha egyszerre történik, kölcsönösen, az a franciázás. És az első hozzászólónak igaza van, elsőre nehéz is lehet kétfelé figyelni. Ezért szokták ajánlani, hogy kezdetben ebben a pózban is felváltva ingereljék egymást a partnerek. És fokozatosan lehet kialakítani az egyidejű ingerlést. Megy az majd csak gyakorolni kell :)
2008. febr. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Most akkor az orálist hivják franciának,vagy a 69-es pózt.Mert már össze zavartatok.Fontos lenne,egy pontos válasz!!
2008. febr. 11. 11:30
 10/16 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem ezt nem lehet ennyire pontosan meghatározni. A neten rákerestem. Az orális szexet dobta ki a wikipedia franciázásra, viszont három bekezdéssel lejjebb másnéven 69-nek emlegette.

Egy biztos: ha a 'franciázás' kifejezést használod, az emberek 90%-a a 69-re fog asszociálni.

2008. febr. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!