Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Elsősorban hölgyek válaszát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban hölgyek válaszát várom! Nudista strand a program, és nem gyakorlott nudista az illető: Mi feszélyezi jobban a hölgyeket, a mellük vagy a nemi szervük meztelensége? Vagyis melyiket szégyellik jobban a hölgyek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 11. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
a szemérmesebbeket inkább a nemi szerv meztelensége zavarja.
2011. ápr. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam már többször is (a szüleim vittek el...). Engem a mellem nem zavar, a nemi szervem mutatása viszont nagyon. Főleg mert ezeken a strandokon fiatal lányokból hiány van, ezért szoktak nézegetni. Legalábbis úgy érzem, ha másért nem, hogy mit keresek ott? :D Mert az ilyen strand, ahogy én láttam nyugdíjasklub :D

20/L

2011. ápr. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
A mellem az még elmegy, de a stírölésveszély igen nagy... Inkább a fürdőruhás..:D
2011. ápr. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
húha, engem mindkettő feszélyezne.:)
2011. ápr. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Megyeri Ivett ***** válasza:
Az én esetemben a cickóim ! Azt vettem észre vannak akik kifejezetten nézelődni járnak ki. Engem talán inkább ez zavar.
2011. ápr. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy nudista strandon mindenki azt néz amit akar. Nézni és bámulni nem ugyanaz. Ha meg valaki tolakodó, akkor hagy faképnél, szerencsére az ilyen strandok elég nagyok hogy elférjetek benne külön helyeken.
2011. ápr. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nemiszerv. Számomra sokkal intimebb terület, nem szívesen mutogatnám. (Bár, még nem voltam, de tervezem, hogy a nyáron megyek nudi strandra)
2011. máj. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne szégyelld, mindenkinek van.
2011. máj. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!