Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Rosszlányok 2017 desktop 2.

Kategória: Szexualitás » Egyéb kérdések

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

A franciázás az az orális szexet jelenti vagy a 69-es pózt?

2008-02-11 11:33  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
a 69-es pózt!jó kis póz!;)

A válasz 90%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont 2008-02-11 11:56 Privát üzenet
Szerintem is a 69.

A válasz 89%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 92%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont 2008-02-11 12:26 Privát üzenet
"Franciázás
Az orális nemi aktust illetik a franciázás megnevezéssel. A francia bordélyházakban a hölgyek repertoárjában szerepelt az orális nemi aktus, innen a kifejezés."

A válasz 92%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont 2008-02-11 12:36 Privát üzenet
A másik hasonló kérdésre ezt válaszoltam:
Szerintem ezt nem lehet ennyire pontosan meghatározni. A neten rákerestem. Az orális szexet dobta ki a wikipedia franciázásra, viszont három bekezdéssel lejjebb másnéven 69-nek emlegette.
Egy biztos: ha a 'franciázás' kifejezést használod, az emberek 90%-a a 69-re fog asszociálni.

A válasz 89%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont 2008-02-11 12:42 Privát üzenet
A 69-es póz azt jelenti,amikor egyszerre a pár egymásnak orálisan, ha franciáznak, lehet nem egyszerre de az is ugyanúgy orálisat jelent.

A válasz 87%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 93%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont 2008-02-11 16:37 Privát üzenet
mindkettöt franiázásnak nevezik, az orális szex a franiázás, azon belül van a 69es poz. a frania sok pedig a smár.

A válasz 87%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/9Időpont 2008-02-11 17:25 Privát üzenet
Szerintem mindenre lehetne érteni, amit a nyelvünkkel/szánkkal sználunk a párunkal/on. Hiszen a szimpla nyelves csók is franci csók...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont 2008-02-12 04:05 Privát üzenet
"Franciázásnak, vagy 69-es póznak hívják azt a testhelyzetet, amikor a férfi és a nő úgy helyezkednek el, hogy mindketten kényeztetni tudják egymást. Mindegy, hogy oldalvást fekszenek-e, vagy egymáson és az is, hogy melyikük van éppen felül."

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont 2011-04-13 17:11 Privát üzenet
Két jelentése van a franciázásnak. A köznapi életben a 69-es póz, de a prostituáltak is így hívják, ha csak a férfit elégítik ki szájjal!

A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/9Időpont 2012-05-10 16:00 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Erotikashow kuponkód sz

Kapcsolódó kérdések
Imádom az orális szexet és rosszul esik h a párom undorodik a spermámtól. Normális vagyok? Mi a véleményetek?
Ha az órális szexnél ha a lány nem használ fogamzásgátlót de a pasi bele élvez a szájába akkor lehet terhes a lány?
Szerintetek hozzátartozik a normális kapcsolathoz az orális szex? Magyarul franciázás. A párom nem hajlandó rá, és nekem sem engedi! Ez így megy sok éve. Mi a véleményetek erről?
Közvetlenül orális szex előtt (nyalás és szopás előtt is) elmentek zuhanyozni?
Miért gondolom azt hogy az oralis-szex megalázo?
A barátom nem szereti az orális szexet, mármint a szop@st, én nagyon szeretném neki csinálni, de nem ararja, szerinte felesleges, mert nem érez semmit. Hogy lehet ez? Hogyan..

Kérdések a Szexualitás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu