Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lehetséges az, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges az, hogy egy nagyon-nagyon vékony nőbe ne lehessen "behatolni"?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg nagyon nehezen?
2008. febr. 12. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
HAAAT EZT MÉG ÉN NEM HALLOTTAM,SZERINTEM AZ A GOND INKABB HOGY A LANY NEM ELÉG NEDVES,NINCS IZGALMI ALLAPOTBAN,DE HA A PARTNERNEK NAGYON NAGY SZERSZAMA LEHET,AKKOR AZ IS KÖZREJATSZHAT....DE SZERINTEM A TESTI ALKAT NEM BEFOLYASOL SEMMIT
2008. febr. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
igaza van az első hozzászolónak! de kiegésziteném anniyval hogy a kína nőkbe nehéz behatolni, a fekete nőkbe pedig könnyű, nem probáltam még egyiket sem. de más a testfelépitésük ezért is van hogy a fekete pasiknak nagy a farkuk a kinaiaknak pedig nagyon kicsi, kivan ez "találva" tehát ilyen szinten a testfelépités számit.
2008. febr. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyen nics, én elég alacsony vagyok és 45 kiló, de nekem még nem volt ezzel soha gondom, pedig már a 20-as éveimben járok. :) A hüvely mérete és tágulékonysága nem függ a kilóktól. Szerintem.
2008. febr. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem számít a testsúly. Gondoljatok bele! Ha a vékony nőknek annyira szűk lenne a hüvelyük, hogy 1 pénisz nem fér bele, akkor hogyan szülnének 3-4 kilós babákat???


A kínai példához annyit, hogy náluk az újszülöttek átlagos súlya is sokkal kisebb, mint mondjuk Európában.

2008. febr. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez tévhit. A sovány nőkbe KÖNNYŰ behatolni, míg a kövérekbe NEHÉZ.

A hüvely mérete ugyanis nem annyira a test KÜLSŐ méretétől függ... az elhízás feltölt mindent zsírral, és bizony összenyomja azt is.

2008. máj. 1. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!