Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » AIDS vizsgálat hogy zajlik?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

AIDS vizsgálat hogy zajlik? Nagy kérés a barátomtól, ha félek? Megértené?

Figyelt kérdés
Van 1 fiú akivel alakul a dolog,viszont rengeteg egyéjszakás kalandja volt már. Nekem 1 hónapja udvarol, nagyon aranyos, nagyon szeret,látszik rajta,tehát biztos,hogy nem csak arra kellek neki. A problémám az,hogy eléggé bizonytalan vagyok, hogy esetleg HIV fertőzött-e vagy nem.Már finoman rákérdeztem,de azt válaszolta,h. tudná ha lenne valami betegsége. Viszont ennek nincsenek az elején tünetei és sosem lehetünk elég biztosak. Hogyan kérjem meg vagy vegyem rá arra,hogy elvégezzen egy vizsgálatot,mielőtt megtörténne közöttünk az együttlét és hogyan zajlik egy ilyen AIDS teszt?
2011. ápr. 24. 20:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sima vervetel, egy het mulva betelefonalsz az eredmenyert. Ajanld fel, hogy csinaltassatok egyutt, es ez neked fontos. Legy hattarozott, es ne engedd lerazni magad. Ha tenyleg szeret, megteszi. Jah es ingyen van.
2011. ápr. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Úgy zajlik a gyorsteszt, hogy egy pici tűvel megszúrják az ujja végét (mint a vércukorszint mérésnél) és 15 perc múlva kész is a teszt. Nem fáj, nem kellemetlen, semmi egyéb.


Rávenni a meleg dió.

2011. ápr. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Amúgy meg, meséld el neki, hogy egyáltalán ne legyen biztos benne, hogy tudja. Az HIV lapangási ideje akár több év (akár 10-15 év is!) lehet, amikor teljesen tünetmentes, viszont fertőz. De a többinek is gond nélkül van hónapos, akár 1-2 éves lappangási ideje, amikor nem tud róla. Szóval csak hajrá, igazad van. Pláne, ha trófeagyűjtő volt, bár ügye 1 fertőző lány is elég a betegséghez...
2011. ápr. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom magam elé képzelni a szituációt... Szia! Figyi,menjünk el együtt AIDS tesztre...:D esélytelen. Önfejű és szerintem nagyobb az egója ennél.. Vagy lehet csak fél tőle ...
2011. ápr. 24. 20:33
 5/11 anonim ***** válasza:
csak egy javaslat: keress valami olyan orszagot ami a vizumhoz HIV tesztet is ker, aztan menjetek el oda, igy a vizum miatt muszaj lesz megcsinalnia )
2011. ápr. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

utolsó:


Azt hittem ilyen nincs és mégis van! :)

2011. ápr. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha normális megérti, ha nem meg nem melléd való!
2011. ápr. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Véradásnál nem szűrik az AIDS-et? Ha igen akkor adjatok vért és megoldódott a problémád is.
2011. ápr. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Véradásnál szűrik a HIV-et, de tudtommal a vér már anonim, tehát ha HIV fertőzött vért találnak az simán kuka, de nem értesítenek róla senkit...
2011. ápr. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha véradásnál szűrik akkor hogyan találnak HÍV pozitív vért?

Mégis adnak vért a HÍV pozitívak????

2011. ápr. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!