Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nőnapra - egy csokor virág...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőnapra - egy csokor virág mellett - egy bilincset kaptam a barátomtól. Ez normális dolog?

Figyelt kérdés
Két hónapja vagyunk együtt. Semmi jónak nem vagyok az elrontója, de egy kicsit meglepődtem. Rám akarta tenni, de nem hagytam, pedig megbízom benne. Fagyos hangulatban váltunk el. Most mit csináljak szerintetek?
2009. márc. 8. 21:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél úgy mintha semmi sem történt volna. Beszélgess vele, stb... majd később annak a bilincsnek még hasznát veszítek :)
2009. márc. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Sztem csak kicsit fel akarta dobni a szexet! Ebben semmi rossz nincs, ne haragudj rá, biztos nem rosszat akart azzal a bilinccsel:)
2009. márc. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Ez jelzés akart lenni, hogy örökre magához akar bilincselni, gondolom...
2009. márc. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
jó lenne tudni hány évesek vagytok és hogy lefeküdtetek-e már. Ha még nem, elég megdöbbentő tényleg. Ha már igen, akkor lehet hogy valami újat szeretett volna kipróbálni. Kár, hogy "fagyos hangulatban" váltatok el. Lehet, hogy a későbbiekben ezután nem lesz kedve kezdeményezni. Egyébként a helyedben nyugisan rákérdeznék, hogy miért vette ezt neked? A választ csak ő tudja megadni neked. Az meg, hogy normális-e, ízlés dolga. Van aki szereti ezt is, van aki nem. Van, aki csak ki szeretné próbálni. Ne légy rá mérges, inkább beszéljétek meg!
2009. márc. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
en is kaptam meglepetest, nagyon jo a nemi eletunk a parommal de ma kaptam egy vibratort tole nem tudom miert kaptam tole mert en nem fogom hasznalni
2009. márc. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A játékot minek tönkretenni? Sosem értettem a nőket. Egy kis ökörködésből is képesek vagytok hisztit kapni.
2009. márc. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%

Hát én is meglepődnék rajta...uccsó hozzászóló tényleg nem érti a nőket...

ha nem lenne ilyen friss a kapcsolat, akkor teljesen oké,de azért mégsem ismered anniyra, mint egy 2-3 éves kapcsolatbana másikat...szex se lehetett nagyon köztetek annyi, hogy unalmassá váljon...

ráadásul nem mindenki vevő erre

2009. márc. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Thurston ***** válasza:
78%

Két hónap után ilyet még nem kéne.


-C-

2009. márc. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
nekem tetszene, de persze nem 2 hónap után, így azért kicsit gázos. de szerintem ne kapd fel a vizet, biztos nem akart semmi rosszat a barátod :)
2009. márc. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

két hónap után a bilincs (főleg, ha még semmi ilyesmiről nem beszéltetek), akkor az tényleg korán lehet.


én anno egy barátnőmnek vettem vibrátort 1 év után (bár mi se beszéltünk ilyesmiről). az első pillanatban elsirta magát, és úgy tűnt, nagyon megbántódott, de aztán 5 perc alatt belátta, hogy nincs ebben semmi rossz, még aznap este ki is próbáltuk, és eléggé tetszett neki.

2009. márc. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!