Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan is működik ez az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan is működik ez az orálisnál?

Figyelt kérdés

A párommal le szeretnénk feküdni. Én még szűz vagyok, de szeretném kielégíteni orálisan. Olvastam már róla kérdéseket itt is, cikkeket, stb. Viszont egy valamit nem értek. Sehol nem jelentették ki, csak 1 helyen, hogy kézzel csak akkor huzogathatom a péniszét, ha benyálaztam... De máshol ezt nem írták, és végig gondoltam, hogy ha saját maguknak állnak neki, akkor sem nedvesítik be (már ha nem a kád a hely).

Szóval, ha nem csak a makkját izgatom a számmal, hanem ezzel párhuzamosan kézzel is szeretném neki csinálni, előbb csúszkáljak végig az egész péniszén a nyelvemmel?


2009. márc. 14. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire nem egyszerű. Amikor magának csinálja valaki nyilván jobban érzi hogy mi a jó és mi nem, mert már kitapasztalta, és azonnal érzi is. Míg ha te csinálod neki akkor maximum akkor ha szól (sokan nem képesek, vagy nem azonnal).


Valóban nincs ilyen szabály hogy előtte végig kell nyálaznod, sőt. Azért óvatosan, mert bár ez is mint minden egyénfüggő, de ha túl erősen vagy sokat csinálod neki megfelelő nedvesítés nélkül akkor tisztességesen ki tudod dörzsölni. Persze ez sem jelent tragédiát, a legnagyobb baj (nyilván amit értelmes keretek közt) elérhetsz nála, az hogy nem fog elmenni, mert már mozgatásra is fáj, de ez is 1-2 nap szünet után a múlté lesz, és lehet újra próbálkozni!


Attól függetlenül, ha nedvesítéssel csinálod, akkor sem kell az egészet, elég a makkot, az a legérzékenyebb része, és nem csak azért érdemes mert kidörzsölheted esetleg, hanem mert eleve jobb érzés ha benedvesítve húzogatod.


Sok sikert a próbálkozáshoz!


21/F

2009. márc. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Bár a korod nem írtad de nem lehetsz túl idősXD A válaszom az hogy nem muszály .De ha megteszed nagyon boldog leszXD F/18
2009. márc. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Valóban nem vagyok idős, de azért a pirosbetűs szabályhoz illően elmúltam 18, és valahol el kell kezdeni.... :) Tudatlan vagyok még, de szerintem ez az oldal erre van... :)

Köszönöm a válaszokat.

2009. márc. 14. 18:48
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az első kommentelő vagyok, még annyi eszembe jutott, hogy persze ettől függetlenül nagyon jó ha végigmész a nyélen is a nyelveddel, de nem a nedvesítés miatt, hanem mert izgató, ott is vannak idegvégződések, bár nem annyi mint a makkon. Ha már itt tartunk a herékről sem érdemes elfeledkezned ;-)


21/F

2009. márc. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz, hogy a bőrt húzogasd rajta, nem kell nedvesnek lenni, mivel nem a bőrén csúsztatod a kezed, hanem a bőrére tapadsz és azt húzogatod a péniszen. Az én párom azt is élvezi, ha időnként elárasztom a nyálammal és úgy csinálom, jó síkosan. Az ajkaid egy ütemben mozgasd a kezeddel. Ha körülmetélt, akkor természetesen kell a síkosítás!
2009. márc. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hm.Hát most magamból indulok ki. Még én is szűz vagyok és már volt egy közös éjszakánk a párommal, de nem feküdtünk le, csak játszadoztunk: kézzel-szájjal. Még életemben nem láttam ezelőtt f*rkát és ugyebár nem is fogtam+ nem játszadoztam vele. Szintén mint te , én is örörmet akartam neki szerezni. Előbb kézzel csináltam, s szolt h kicsit nedvesitsem be, uyg kellemesebb. A szájjal dolognal pedig probalkoztam - játszadoztam a herezacskoval is, makkal is és itt-ott végignyaltam az egészet. Szerintem az a legfontosabb, h figyeld a reakcióját (hallgasd mikor vesz mélyebben lélegzetet, esetleg hangok)és akkor aszerint folytatod, h mire h reagál + ha valamit mond, h ez most iyg nem jo, inkabb iyg csinald -ne sertodj meg, csak tanitani probal.

Sok sikert ! (2ből 2szer sikerült eljutattnom elso alkalomkor) s ez olyan dolog amiben nem tudnak hazudni, hisz ha jo akkor uygis latod/érzed az eredmenyt.

2009. márc. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokat segítettek! :)
2009. márc. 15. 12:39




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!