Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátom és én két hónapja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom és én két hónapja vagyunk együtt és 1hónap után feküdtünk le (már nem vagyunk tizenévesek). Én már az elején mondtam neki, hogy még nem volt soha hüvely orgazmusom, csak csikló ingerlésével. Miért nem csinálja nekem?

Figyelt kérdés
Ő nem hitte el... És hiába mondom mai napig, ő nincs kibékülve ezzel és nem is elégít ki. Ő elévezz a szeretkezés alatt, de én nem és utána se csinál nekem semmit... Volt, hogy én csináltam előtte, de hagyta hogy csináljam magamnak. És orálisan sem elégít ki. Normális ez? Kicsit el vagyok keseredve, jó érzés lenne, ha a párom elégítene ki... Köszi a válaszokat!
2009. ápr. 2. 11:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy ha nem foglalkozik a csiklóddal, bünti lesz, és te sem nyúlsz hozzá. A férfiak értenek az egyenes beszédből.
2009. ápr. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
De nem szeretném, ha azt érezné ez kényszer, ha ő nem érzi magától, akkor lehet baj van... Nem?
2009. ápr. 2. 11:26
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha őt nem érdekli, hogy neked jó-e, akkor inkább most hagyd a francba az egészet! Megpróbáltad megbeszélni is vele, tojik rá. Ne ámíts magad, később se lesz jobb, nem fog egy nap úgy ébredni, hogy "Drágám, azt szeretném, hogy neked is jó legyen!Mondd, hogy tehetnélek boldoggá?" Ilyen nincs. Ha ez nem magától értetődő, akkor szerintem kár a gőzért. Aki tapló, az tapló is marad. Hidd el, jobbat érdemelsz!
2009. ápr. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

hát pedig ez nem normális ha te csinálod csinálja ő is ez ilyen egyszerű...


ilyen bunkó férfiak miatt vannak beskatulyázva a normális férfiak akik hiába próbálnak meg mindent hogy jó legyen de sajnos nem mindíg ugy jön össze...de az ilyen kretének meg semmit sem tesznek meg azért hogy a nő boldog legyen...


szerintem gondolkozz azon hogy ő kell e neked...mer aki a szexben ilyen nemtörődöm alaqk az az életben is ilyen...


24/F

2009. ápr. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Lehet valamilyen szinten igazad van és köszi a válaszod, csak itt az a probléma, hogy szeretem őt! Az igaz, hogy a szexben ilyen, de a hétköznapokon mindent megtesz értem és a gyerekemért!
2009. ápr. 2. 11:40
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Szia! (Második válszoló vagyok) Akkor próbálj meg vele mégegyszer beszélni! Meséld el neki, hogy mit szeretnél, mit csináljon veled, hogy nagyon fontos lenne neked, hogy ő elégítsen ki, stb. Bizony nagy probléma ez, és sajnos valóban a nemtörődömség, szexuális kulturálatlanság jele. Megkockáztatom - nam akarlak megbántani - de én abban sem vagyok biztos, hogy szeret. Aki szeret minket, az partner abban, hogy a problémákat közösen megoldjuk. Neki kellett volna a kérésed nélkül is ragaszkodni akkor, hogy valamilyen formában kielégítsen, az, hogy tojik rá, sőt, a kifejezett kérésedre is, az nagyon nem jó... :((( Nem az a baj, ha probléma van egy kapcsolatban, hanem ha nem akarja mindenki a megoldását. Aki nem akarja megoldani, annak nem fontos a kapcsolat, sem pedig a másik ember. :(
2009. ápr. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy a szexben csak magára gondol ez viszont önzőség. Én ilyenkor mindig arra próbálok menni, hogy a lány eljusson előbb az orgazmushoz mint én és lehetőleg bármi áron. :)

25/F

2009. ápr. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Biztos sok az igazság, amit írtok és tudom, hogy így van és el is vagyok keseredve, mert sajnos a kapcsolatok mozgatórugója a szex... ha az nem megy, akkor egy idő után a többi sem...
2009. ápr. 2. 11:57
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Szia! (Második vagoyk megint.) Az nem igaz, hogy a kapcsolatok mozgatórugója a szex, viszont fontos része! A probléma nálatok nem a szexszel van szerintem, az már csak egy KÖVETKEZMÉNYE a párod önzésének, nemtörődömségének. Gondolj csak bele, olyan nincs, hogy szeretek, tisztelek, becsülök valakit, azt akarom, hogy boldog legyen, de sz*rok rá, ha elmondja, hogy mi bántja... :((((
2009. ápr. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
A második válaszolónak írom a kérdésem :) Lány vagy fiú? Csak kíváncsi vagyok...amúgy kedves tőled, hogy érdekel ez az egész...
2009. ápr. 2. 12:05
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!