Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A barátom és én két hónapja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom és én két hónapja vagyunk együtt és 1hónap után feküdtünk le (már nem vagyunk tizenévesek). Én már az elején mondtam neki, hogy még nem volt soha hüvely orgazmusom, csak csikló ingerlésével. Miért nem csinálja nekem?

Figyelt kérdés
Ő nem hitte el... És hiába mondom mai napig, ő nincs kibékülve ezzel és nem is elégít ki. Ő elévezz a szeretkezés alatt, de én nem és utána se csinál nekem semmit... Volt, hogy én csináltam előtte, de hagyta hogy csináljam magamnak. És orálisan sem elégít ki. Normális ez? Kicsit el vagyok keseredve, jó érzés lenne, ha a párom elégítene ki... Köszi a válaszokat!
2009. ápr. 2. 11:21
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó hozzászóláshoz annyit, teljesen igaz, ne hidd azt hogy a szex minden. De a szexben kitudnak jönni a párodnak hozzáállásai az egészhez. Én azt mondom ő nálad önző, nem tudom a kapcsolatban milyen, ahogy leírtad az ágyban elsősorban magára figyel. Innen viszont neked kell dönteni. Ha nem akarsz szakítást légy erélyesebb, állj ki magadért ne engedj meg mindent neki. A szexben is két személy kell.
2009. ápr. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is probald megbeszelni vele. nem muszaj hegyibeszed legyen, szex kozben egyszeruen kerd meg h "dragam,mi lenne ha most.....csinalnank/csinalnad?" vagy h "nagyon szeretnem ha...." vagy h "nekem ugy jobb lenne ha..." ha az ilyen keresekre nemet mond, akkor tenyleg nagy taplo.
2009. ápr. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
A legfontosabb egy kapcsolatban,hogy felvállald az igényeidet!!!!Ne fojtsd magadba a dolgaid!
2009. ápr. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Vannak igényeim, de én úgy éreztem eddig, hogy alap az egy kapcsolatban az adok és kapok érzés...
2009. ápr. 2. 12:18
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Szia! (Második vagyok.) Lány vagyok, 25 éves leszek. :) Nagyon sajnálom egyébként, hogy ilyen problémával küzdesz! Bárcsak helyre lehetne tenni a pasid fejében a dolgokat! :( Olyan hihetetlen számomra, hogy miért vannak így gondolkodó emberek! Hidd el, ha nem tudjátok megbeszélni és nem változik a dolog, akkor jobb még most az elején továbblépni! Együtt laktok? Mennyire függsz tőle anyagilag, lakhatásilag? Ha nem, akkor tegyél még egy-két próbát a megbeszélésre és ha nem érti meg, mit akarsz, akkor ne kínozd magad tovább, és kezd új életet! Biztos, hogy először nagyon rossz, de hosszútávon megéri! Nem szabad lealacsonyítanod magad, a Te vágyaid ugyan oylan fontosak, mint az övéi! Ha hagyod, hogy ezt figyelmen kívül hagyja, akkor semmibe fog tekinteni! Nekem is jópár tapló pasival volt dolgom, sokszor megalázkodtam, kepesztettem érük, csak hogy ne legyek egyedül. És ennek megfelelően is viszonyultak hozzám és én csak annál értéktelenebbnek éreztem magam. Aztán megismertem a mostani páromat, és a poros lába nyomába se ér egyik majom sem, akikért annak idején napokig zokogtam! :) Hidd el, egész másként látja az ember a kapcsolatát, amikor benne van és másképp utólag.
2009. ápr. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
49%
A saját hibájának érzi, hogy nem tud neked örömet okozni és ezért nem hiszi el, amit mondasz.
2009. ápr. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez hosszú távon nem működhet.HA már valakit unszolni kell rá,akkor az ott már régen rossz.2 hónap nem olyan sok idő,ilyenkor még kevésbé fáj az esetleges szakítás,mint mondjuk évek múlva,arról nem is beszélve,hogy így teljesen boldog úgysem leszel (és kielégítve sem),szóval szerintem mérlegelned kéne és inkább most kiszállni ebből a kapcsolatból még mielőtt jobban belemélyednél...Így nagyobb esélyt adsz magadnak arra,hogy hamar boldog legyél,de inkább mással!

Persze még tehetsz egy-két utalást,de nem szabad a végtelenségig húzni és könyörögni,mert azt fogja érezni,hogy úgy sincs következménye,minek strapálja magát!

HA nem ért szép szóból,azt talán majd észreveszi,hogy otthagytad és más boldoggá tud tenni,úgy,hogy megad neked mindent amit megérdemelsz!

HAjrá,Kitartást és sok erőt kívánok Neked!

/Szmötyi/

2009. ápr. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Sajnos nagyon sok férfi egyszerűen nem szereti az orális dolgokat, ennek számtalan oka lehet, akár a múltban nem volt jó tapasztalata. Gondolj bele, hogy lányoknál is van olyan akit nem izgat. (Akkor meg azért hőzöngenek egyesek, hogy a lányok miért csinálják, ha egyszerűen nem kívánják?!)


Nekem a mostani párom mesélte, hogy egyedül engem kényeztetett mert a többi lánynak nem tetszett az "íze". Nem azt mondom, hogy most is ez áll fent. Csak azt, hogy adott esetben tiszteletben kell tartanunk, hogy a párunk valamit nem szeret.

DE..bizonyos pratikákhoz folyamodhatsz:)

kis tejszínhab mindig segít... vagy az ujjait irányíthatod..azzal csak nincs baja:)


Sok sikert!

CSin

2009. ápr. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez a pasi téged nem szeret, egyértelmű a képlet. Önző dög, aki csak szexuális segédeszköznek tart téged. Én olyan pasival találkoztam, aki azt nem hitte el nekem, hogy fáj, ahogy a kezével a csiklómat ingerli. Abba sem hagyta, hiába mondtam...Szakítás lett a vége.
2009. ápr. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Előzőnek: nem elsősorban és nem kizárólag az orális dologgal van a baj, hanem azzal, hogy a pasi nem foglalkozik azzal, hogy a lányt kielégítse semmilyen módon (kézzel pl.)
2009. ápr. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!