Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy jobban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy jobban lovagoljak? Valamiért nem megy szerintem, de én jobbat akarok! Hogy csináljam, hogy jó legyen?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 2. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
izmosodj combra kérd meg a párod hogy ő is "emelgesse" magát nem muszáj a föl-le föl-le mozgás próbáld "forgatni használd a csípőd
2009. ápr. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
30%
Sztem először is próbálj meg kényelmesen ülni a nyergen. Mindent szépen nyugodtan csinálj és akkor nem fog megvadulni a ló se. Aztán rúgd oldalba és ha szerencséd van 5G gyorslással elindultok, aztán már csak rákell érezni a sebességre és akkor jó lesz minden. És egy jó tanács: egyszerre csak egyedül ülj fel a ló hátára, felváltva lovagoljatok a barátoddal és akkor ő sem fog szuszogni v. nyögni(gondolom nyomja a hátzsólyát a nyereg széle). Remélem tudtam segíteni. Üdv.
2009. ápr. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
6%
Sz...pd le és kész minek lovagolsz anyit nem vagy te cowboy vagy covgirl
2009. ápr. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!