Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy fiúnak/férfinek tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiúnak/férfinek tényleg naponta kb 20x van merevedése?

Figyelt kérdés
Olyan hihetetlen.. :||
2009. ápr. 3. 18:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Az enyém majdnem nonstop ál...szóval ennyit a napi 20-ról :D
2009. ápr. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
igen, simán van :D
2009. ápr. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nekem néha szokott reggel állni de amúgy sosem. Szal esetemben ez cáfolható.
2009. ápr. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Lehet többször is mint 20.Itt a tavasz a lányokon egyre kevesebb a ruha, akármerre nézel az osztályban csupa inger éri az agyad.Főleg ha 5-6 napig nem vered ki na akkor aztán mindenre áll :)
2009. ápr. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
engem azért zavarna ha "folyamatosan állna", mert addig oké, hogy ha itthon ülök, egyedül a szobámban, v esetleg órán, ahol a kutyát se érdekli.. de az utcán már más a helyzet... a vérnyomástól is függ vmien szinten szerintem, mert nekem régebben nagyon magas volt a vérnyomásom, és folyamatosan "dolgozott a vérkeringés".. azóta kicsit lejebbment, igaz nem nézegetem, de elméletileg lentebb van, és csak néha jön rám
2009. ápr. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
19:36 ez velem is megesik sokszor :) ... egyébként én nem tudom ki hogy van vele, de én minden reggel ..mereven ébredek
2009. ápr. 4. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
52%
Mi az h a lanyokon egyre kevesebb a ruha? és akkor nektek mar a tavaszi szellő fuvallatára is feláll? undorito.. mar bocs. :S ugy ertem ok, de ne már minden lanyra akin kevesebb a ruha.. pfff :S:S
2009. ápr. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Amikor 18 voltam, nekem is ez volt. Most, 25 évvel később, már nemigen jellemző ez... :-)
2009. ápr. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!