Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A cigányokhoz vonzódom. Ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A cigányokhoz vonzódom. Ez baj? Néha úgy érzem baj, néha, hogy nem. Tudom miért van ez, azt hiszem azért, mert egy cigánylánnyal vesztettem el a szüzességem

Figyelt kérdés

Néha úgy érzem baj, néha, hogy nem. Tudom miért van ez, azt hiszem azért, mert egy cigánylánnyal vesztettem el a szüzességem, igaz nem szerelemből volt, mert nálunk dolgozott a háznál, amit bánok is hogy szerelem nélkül volt, de ez van. Azóta nem voltam más roma lánnyal, de addig pl. nem süllyednék, hogy az utcasarokról/útmellől szedjek össze egyet egy órára. Voltak azóta nem roma barátnőim, de most épp nincs senkim már pár hónapja, úgyhogy megint csak olyanokra tudok gondolni.

Viszont nem tudom, hogy inteligens, kultúrált cigánylányokkal hogy és hol tudnék ismerkedni.


2009. ápr. 3. 19:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/85 A kérdező kommentje:
Hűh, Erre nem számítottam, hogy ennyien tanácsolnak ilyet.
2009. ápr. 3. 19:23
 12/85 anonim ***** válasza:
54%
szerintem is én nem örülnék ha pasim előttem roma lányokkal lett volna csak nem és kész pedig én nem vagyok faj gyülölő vagy hasonló mert vannak roma barátaim és semmi bajom velük mert jó fejek meg minden:)
2009. ápr. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/85 anonim ***** válasza:
73%

11ből van itt 1 darab normális válasz.

Na ez gáz..

Nekem az egyik legjobb barátnőm roma származású (csak feles), nagyon rendes, intelligens, kulturált.

Nem értem miért kell ennyire általánosítani.

Milyen idős vagy amúgy?

2009. ápr. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/85 anonim ***** válasza:
88%

Én azt mondom, hogy a bőrszín nem határoz.

De az, hogy milyen ember az nagyonis!!

Tehát ha valaki sötétbőrű attól még lehet rendes ember, sőt akár rendesebb is, mint a fehérek, viszont azt tudja mindenki, hogy a romákkal elég sok baj szokott lenni, úgy átlagban, de tudod vannak kivételek, te is találhatsz ilyet és vele boldog is lehetsz, mert ő is ember

Csak tényleg vigyázni kell, mert a mai világban sosem tudhatod kivel kerülsz össze, és ha roma hát az még bajosabb, hisz mindenkinek van rájuk egy előítélete és jogosan( adtak okot rá)

Nekem sok sok roma ismerősöm van, köztük jó is, és sajnos többségben a rossz

De ettől még ha te hozzájuk vonzódsz, nincs kizárva hogy rendes roma lányt találsz, de az sem, hogy egy ócska r*bancot, akinek bizony sok baja van

Na hajrá :)

2009. ápr. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/85 anonim ***** válasza:
62%

Nem értelek titeket! Miért lenne baj,ha Ő a cigányokhoz vonzódik? Ők is emberek,ugyanúgy mint mi. Sokan közülük lopnak,csalnak,hazudnak,verekszenek. De a magyarok nem ezt csinálják? Ugyanolyanok vagyunk. Attól, hogy cigány valaki, még nem kell lenézni őket! Ők is lehetnek rendes emberek! Sőt!!! A cigányok legalább összetartanak,nem úgy mint a magyarok!

Kedves kérdező! Nincs ezzel semmi probléma! Csak hajrá!

2009. ápr. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/85 anonim ***** válasza:
68%
mi a pi*** kelll lepontozin ez a személyes véleményem ez miatt kelll szidni meg hasonlók áhh
2009. ápr. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/85 anonim ***** válasza:
63%
Aki, írta az egyetemes választ, figyelj már szerintem te kevered a cigókat, a fekákkal nem?
2009. ápr. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/85 A kérdező kommentje:
Hát nem tom, elég sokan írták, hogy a cigányok rosszak, ezekről én is tudok, bár még nem volt részem benne. Akkor olyannal ne is próbálkozzak, hogy szórakózóhelyen ismerkedni próbálni velük, vagy ilyesmi?
2009. ápr. 3. 19:38
 19/85 anonim ***** válasza:
89%
PHÚ!!! Mennyi rosszindulatú tanács!!! Én 23éves cigány lány vok. Gépíró- és szövegszerkesztő a szakmám és 18 éves korom óta dolgozom. Magyar élettársam van már 7éve. És most született babánk. Közös erővel a kétkezi munkánkkal teremtettünk ki magunknak mindent. Ház, bútorok...stb. Én nem tudnám elképzelni az életemet semmittevéssel. Dolgozom, és azon vagyunk, hogy a lehető legjobbat nyújtsunk a kisbabánknak és magunknak is. Az igaz, hogy vannak nagyon rossz fajta cigányok is, de ugyanúgy magyarba is. Úgyhogy te is találhatsz normális cigánylányt.
2009. ápr. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/85 anonim válasza:
71%

szerintem is nagyon nagy baj.

eleinte lehet hogy rendes lesz de ki fog belöle törni a roma vér.és ha meg szabadulni akarsz tőle akkor majd nem tudsz mert jön a család :S

2009. ápr. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!